Sevgili yapmak mantıklı mı?

Peki, neden böyle düşünüyorsunuz?

Olunca ne değişecek uğraşacağın insan çıkacak ortaya zaten sevgili denilen şey onla vakit geçirmek onun sana mutluluk sağlaması seninde ona mutluluk sağlaman zor zamanlarında yanında durması vb. ilerleyen seviyelerde kavga edip ayrılmanız. Sonra onu unutma süreci. O süreçte yapılan hatalar, sonra başkasıyla tanışma süreci, gene başkasıyla sevgili süreç hep devam edecektaki doğru kişiyi bulup evlenene kadar erken yaşlarda sevgili işi gereksiz. 23 veya 25 yaştan sonra belki olabilir.

Sevgilinle beraber Netflix Party kullanarak tonlarca dizi izleyebilirsin biz böyle onlarca sezon bitirdik mesela :D.

Ben çok istiyorum bir insana bağlanmayı, karşılıklı sevmeyi sevilmeyi, beraber üzülüp beraber gülmeyi. Ama aldatılma gibi şeylerden çok korkuyorum. Yıkılırım çünkü. Tekrar toparlayamam. Doğru insanı bulmam gerekli ama nasıl bulacağım hakkında gram fikrim yok.

Seni çok üzerler dostum tecrübeli biri olarak söylüyorum sakın birini sevmeye kalkma illa seveceğim diyorsan da her an pişman olacakmışsın gibi de aklının bir köşesinde olsun ama bunu sürekli düşünürsen de kıza yansıtırsın zaten sonu ayrılık hüsran olur. Ama her şeyi bir kenara bırak sana ciddi bir tavsiye bu devirde asla ama asla kimseye bağlanma emin ol yoksa pişman olursun haberin olsun

Seni çok üzerler dostum tecrübeli biri olarak söylüyorum sakın birini sevmeye kalkma illa seveceğim diyorsan da her an pişman olacakmışsın gibi de aklının bir köşesinde olsun ama bunu sürekli düşünürsen de kıza yansıtırsın zaten sonu ayrılık hüsran olur. Ama her şeyi bir kenara bırak sana ciddi bir tavsiye bu devirde asla ama asla kimseye bağlanma emin ol yoksa pişman olursun haberin olsun
Haha her seven üzülüyor mu? Sanmam genelleme yapmayın.

Haha her seven üzülüyor mu? Sanmam genelleme yapmayın.

Hocam hadi olsun %99 yani emin ol illaki bitiyor 3 yıllık 5 yıllık 3 aylık 5 aylık bitiyor ben daha bitmeyenine denk gelmedim. Ayrıca burada bir konu daha var gerçekten bitmeyecek olsa bile bu işlere ne kadar geç girersen o kadar yararına olur çünkü insanlar artık birbirini günlük hayatın sinirinden stresinden uzaklaştırmak yerine her şeyin üstüne tuz biber olmayı seçiyor. Kısacası kendimize bir ömür törpüsü almaya hiç gerek yok

Geri
Yukarı