Sevgili yüzünden okuldan atılmak

Müdür sağlam bir dayağı hak ediyor. Bence bilerek yapıyor gıcıklığına. Atamaz seni merak etme. Hakkını ara.

Abi ciddi misin? D
Müdür cidden komik adam mış.
Yazdigi seye bak bir de yok film çekiyoruz deseydin hocaya gidip şikayette bulunun ciddiyim!
Adam resmen size arkada film çekiyormuş diye iftirada bulunmuş cimer ve gerekli yerleri arayip şikayetçi olun.

Hoca en ufak bir el hareketinde odaya çağırıp çocuğu dövüyor ve bize gelip odaya çekip döverim kamerada yok sahidinizde yok diyor en yakın arkadaşımın saçından tutup duvara vurmuştu.
Hocam daha önce müdür ile bir tatsızlık yaşadın mı?
Hayır hoca yurdun mevcudunu azaltmaya çalışıyor hastaydım hastaneye gittim neredeydin yurttan aticam seni demişti

Hoca en ufak bir el hareketinde odaya çağırıp çocuğu dövüyor ve bize gelip odaya çekip döverim kamerada yok sahidinizde yok diyor en yakın arkadaşımın saçından tutup duvara vurmuştu.

Hayır hoca yurdun mevcudunu azaltmaya çalışıyor hastaydım hastaneye gittim neredeydin yurttan atacağım seni demişti.

O hocani şikayet et ama uğraşamam falan diyorsan başka okula geç bunlar fetöcü falan olabilir mi ki LAN?!

Geri
Yukarı