Sevgilim bir sürü hap içti

Yukarıda dalga geçen, doğal seleksiyon diye yorum getiren arkadaşlara kesinlikle kızamıyorum. Durumun ne kadar trajikomik, aptalca olduğunu ben de biliyorum. Bu şımarık ilgi meraklısı kız yüzünden karakola gidip ifade verdim, tanık olarak değerlendirdiler. Kızda ise sorun yok, midesini yıkadılar düzeldi.

BÜyük ihtimal intihara teşvikten içeri atıkacaksın.
Sordular bu arada ifademi alırken haha.

Yukarıda dalga geçen, doğal seleksiyon diye yorum getiren arkadaşlara kesinlikle kızamıyorum. Durumun ne kadar trajikomik, aptalca olduğunu ben de biliyorum. Bu şımarık ilgi meraklısı kız yüzünden karakola gidip ifade verdim, tanık olarak değerlendirdiler. Kızda ise sorun yok, midesini yıkadılar düzeldi.

Sordular bu arada ifademi alırken haha.

Dostum yanlış anlama bunu kötü bir niyetle yazmıyorum ama 1tartışmada 30hap içen kız eğer evlenmeyi düşünüyorsan evlendiğinde neler yapmaz bir düşün dediğimi yerinde olsam direk ayrılırdım.

Hocam neden haha yazdınız?

Hocam içinde bulunduğum durum komikti çünkü. Bu tarz bir olaya maruz bırakılmayı haketmiyorum

Dostum yanlış anlama bunu kötü bir niyetle yazmıyorum ama 1tartışmada 30hap içen kız eğer evlenmeyi düşünüyorsan evlendiğinde neler yapmaz bir düşün dediğimi yerinde olsam direk ayrılırdım.
Muhtemelen ayrılacağım evet.

Hocam 30 hap icen birinin uyuduktan sonra uyanması imkansiz gibi bir şey. Saglam bunye varmis. Ayrilin bence normal gelmedi.

Aga kız 30 hap içti, burnuna hortumu dayadılar 2-3 saat sonra normal haline döndü. Bir de antidepresan bu haplar, ama eve geldiğimizden beri uyuyor, arada uyanıp 5 dk dolaşıyor. Ambale oldu iyice 😁

Arkadaşlar selam, kız arkadaşımla tartıştık ayrı odalardaydık ve kendisi 30'a yakın çeşitli antidepresan hapları içmiş, içtikten sonra uyumuş 1-2 saat sonra yanıma gelerek durumu anlattı midesi vs bulanıyordu. 2 saattir hastanedeyiz midesini yıkıyorlar serum taktılar. Hastane polisi gelip numaramı vesaire aldı, bundan sonraki süreç ne olacak bilgisi olan var mı? Çok korkuyorum, zorla hastaneye yatırma durumu vesaire olur mu?
Karaciğeri iyi dayanmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı