Sevgilimin hesabıyla birisi uğraşıyor?

theygone

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, geçen gün durduk yere hiçbir şey yokken sevgilimin hesabı spamdan ban yedi(daha önce hiç ihlal yememiş spamla alakalı şüpheli bir durumda yok hesabı inceledim.) İlk ihlalde direkt uyarılmadan sınırsız ban yemiş. Açmaya çalışıyorum hala o da kendine yeni priv açmış fakat 24 saat dolmadan o da banlandı. Birisinin uğraştığını düşünüyorum onunla. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Prosedürü nedir nasıl bu kadar kolay hesap kapatılıyor süresiz bir biçimde ve bu hesapları nasıl açarız? instagram.com/hacked web sitesini denedim sonuç alamadım. Ayrıca mailden itiraz ettim, Instagram'ın web sitesinden bir form doldurup haksız askıya alınma için itirazda bulunuyordum ki, ne göreyim. Bir ekran açıldı ve bu hesap için itiraz edemezsiniz dedi. Sanki molotof attık Instagram ofisine, bir fikri olan var mı çok lazım. :(

Hesap ismi, profil fotoğrafı, postlar, hikayelerden birisi yasak içerik barındırıyorsa o yüzdendir.

Hocam size şöyle izzah edeyim. Yeni açtığı hesap 24 saat geçmeden ban yedi. Herhangi bir sıkıntı yok 2 tane gönderi vardı gönderilerde de normal selfieler cinsellik ve çıplaklıkta içermiyor yorumlar ve açıklama nefret söylemi ya da spam kesinlikle yok. 10 beğenisi falan vardı hiç de yorum yoktu. Nasıl olabilir aklım almıyor. Konuya vakıf biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Hocam size şöyle izzah edeyim. Yeni açtığı hesap 24 saat geçmeden ban yedi. Herhangi bir sıkıntı yok 2 tane gönderi vardı gönderilerde de normal selfieler cinsellik ve çıplaklıkta içermiyor yorumlar ve açıklama nefret söylemi ya da spam kesinlikle yok. 10 beğenisi falan vardı hiç de yorum yoktu. Nasıl olabilir aklım almıyor. Konuya vakıf biri yardımcı olabilirse sevinirim.
İnstagram desteğe yazdığınızda ne için ihlal yediğinizi söylemiyor mu? Normalde söylemesi lazım.

Bu hesap için destek alamazsınız diyor. Spamdan yemiş hesap ban. Fakat hiçbir şekilde uyarı olmadan direkt ban yiyor hesap ve hiçbir spam faaliyeti yok hesapta.
Yüksek takipçili benzer hesap adını kullanan varsa ondan olabilir. Yada sevgilinize kıl olmuş herhangi birisi uğraşıyordur.

Geri
Yukarı