Sevgilimle buluşmaya korkuyorum

alfarrow

Hectopat
Yer
Volgograd, Rusya
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 7 8 aydır çıkıyoruz ve ben fazla buluşmayı sevmiyorum. Aslında sevmiyorumdan cok korkuyorum. 1 2 kere buluştuk hiç sorun çıkmadı ama bilemiyorum. Çok da param yok nereye götürebilirim onu da bilmiyorum. Kız döner yiyelim diyor ama ben dönerciye gitmeye bile korkuyorum. Onun yanında kendimi rezil edecekmisim gibi hissediyorum. Ha bir de kızın yanında biri laf atarsa ona da korkuyorum. Kavgadan değil de kızın yanında dayak yemekten korkuyorum. Güçsüz biri de değilim. Kavga da eden ve kaçmayan birisiyim ama kızın yanında korkuyorum her şeyden. Bugün kavga bile ettik bu konu yüzünden. Beni sevmiyorsun umursamıyorsun falan dedi ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ee diyelim dayak yesen ne olacak ayrıca kavga da hoş bir olay değil diyelim dövdün ve bir sorun çıktı kafasını çarptı veya kalıcı hasar oldu hadi geçmiş olsun o durumda.
Paran yoksa para kazanmaya çalış eğer öğrenciysen part time işe gir ama bunu kız için değil kendin ayaklarının üstünde durmak için yap o kız paran var diye yanındaysa bırak gitsin ha döner yemeye bile okay olan bir kızdan korkmanı gerektirecek bir şey yok bence ayrıca korkuyorsun ama kız gidince üzüleceksin en azından gidicekse bile denemiş ol denemeden gitmesi çok daha büyük bir etki yaratabilir.

Ee diyelim dayak yesen ne olacak ayrıca kavga da hoş bir olay değil diyelim dövdün ve bir sorun çıktı kafasını çarptı veya kalıcı hasar oldu hadi geçmiş olsun o durumda.
Paran yoksa para kazanmaya çalış eğer öğrenciysen part time işe gir ama bunu kız için değil kendin ayaklarının üstünde durmak için yap o kız paran var diye yanındaysa bırak gitsin ha döner yemeye bile okay olan bir kızdan korkmanı gerektirecek bir şey yok bence ayrıca korkuyorsun ama kız gidince üzüleceksin en azından gidicekse bile denemiş ol denemeden gitmesi çok daha büyük bir etki yaratabilir.

Teşekkür ederim gerçekten böyle şeyler duymaya ihtiyacım varmış gibi hissediyorum bir sorun çıkmazsa bugün buluşuyoruz.

Geri
Yukarı