Sevgilimle nasıl eskisi gibi olabilirim?

pottie4r

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, derdimi anlatacak kimsem olmadığı için size anlatmak istiyorum... 16 yaşındayım bir sevgilim var. 11 Nisan'da beraber olduk ve ilk günden beri onu çok seviyorum.

Aramız okulumuz yüzyüze açılana kadar çok iyiydi. Okulun açılmasının bize iyi geleceğini düşündük fakat hiç öyle olmadı. Bana birkaç kere söz verip beni arkadaşı için sattı. Ben de ona trip attım.

O sıralar benim kuşum çok hastalandı ve ona ihtiyaç duydum. Ama benimle değil de arkadaşıyla beraber olunca çok üzüldüm ve ona trip attım. O da bana çok ağır küstü.

Arkadaşıyla konuşup yalvar yakar ikna ettik fakat eskisi gibi değil. Benim huyumun böyle olduğunu ve değişmeyeceğini söylüyor. Bana bazen soğuk davranıyor.

Onu çok seviyorum. Nasıl aramızın eskisi gibi olmasını sağlayabilirim?

Go Next serisinden. Eğer dersen bırakamam çok tecrübem oldu ikna etsen bile saman altından su yürütür kız %90. Bence peşinden koşma. Zaman tanı aklı başına gelir dönerse eyvallah gelmezse tekmeyi vur.

Merhabalar, derdimi anlatacak kimsem olmadığı için size anlatmak istiyorum... 16 yaşındayım bir sevgilim var. 11 Nisan'da beraber olduk ve ilk günden beri onu çok seviyorum.

Aramız okulumuz yüzyüze açılana kadar çok iyiydi. Okulun açılmasının bize iyi geleceğini düşündük fakat hiç öyle olmadı. Bana birkaç kere söz verip beni arkadaşı için sattı. Ben de ona trip attım.

O sıralar benim kuşum çok hastalandı ve ona ihtiyaç duydum. Ama benimle değil de arkadaşıyla beraber olunca çok üzüldüm ve ona trip attım. O da bana çok ağır küstü.

Arkadaşıyla konuşup yalvar yakar ikna ettik fakat eskisi gibi değil. Benim huyumun böyle olduğunu ve değişmeyeceğini söylüyor. Bana bazen soğuk davranıyor.

Onu çok seviyorum. Nasıl aramızın eskisi gibi olmasını sağlayabilirim?
Seninle buluşmayıp başkasıyla buluşup sana trip atıyorsa bırak kendisi bilir sal gitsin şu şarkıyı dinleyerek içinden gelenleri yaz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Salla gitsin sana kız mı yok. Arkadaşın dediği gibi büyük ihtimalle siz ona trip attığınız için başkasını sevmeye başladı. Kızı kaybetmiyecektiniz geçmiş olsun.

Geri
Yukarı