Sevgilisi aldatan kızın hala sevmesi

Bir tane kızın sevgilisine oyun oynadım Instagram'dan fake kız hesap oluşturup. Gerçek bir hesap oluşturdum. Çocuğa yazdım, çocuk benimle çok iyi konuştu, abazaydı. En son çocuk numaramı istiyordu. Ben de dedim sevgilin varsa numaramı vermeceğim, yoksa vereceğim; yok dedi. Bu konuşmaları kıza attım. Kız, oğlanın aldatmasına rağmen ben seviyorum, aldatsa da seviyorum, ayrılmayacağım diyor. Ne kadar acınası halde bir kız. Oğlan da bunu kullanıyor. 17 yaşında kız oğlan 20.

Çocuk aldatmasına rağmen kız seviyor gerçekten. Kızın psikolojik sorunları var. Ayrılacağım diyor. Ertesi gün ayrılmayacağım diyor. Gerçekten durum komik. Kızla konuşmuyorum ilişkimi kestim.

Ya bu duruma ne denir arkadaşlar? Çocuk kızı sevmiyor bile. Ama kız geri kafalı olduğu için fake hesaba 350 takipçi atıp çocuğa yazdım buluşalım dedim, buluşalım dedi. Telefon numaramı istedi. Sevgilim yok dedi. Daha neler neler. Kıza attım konuşmaları ayrılmayacağım diyor hahaha. Böyle bir insanı hayatımdan çıkardığım için çok mutluyum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkiye'de sevgilisini oldurup yayin acan, o yayinda adama gul atanlari cok gorduk. Bu ulkede hic kimsenin psikolojisi yerinde degil. Bir kac ay sonra dayak yiyip Muge Anli'da "ben seviyorum benim kocam isterse dover isterse satar" gibi cumleler kurarsa ben sasirmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı