Sevgilisi olma ihtimali olan kızın bakışlara karşılık verip gülümsemesi

Cracker18

Kilopat
Sınıfta bir kız var çok hoşuma gidiyor. Haliyle çoğu zaman yüzü bana dönükken bakıyorum. Çoğu zaman karşılık veriyor son olayda 3 defa bakıştıktan sonra hafif gülümsedi. Yani öylesine bakıyor da olabilir tabii. Sevgilisi olma ihtimali demememin nedeni birinci hesabında takipçisi az yani olabilir sonuçta bir de kızlarla takılıyor hep bazen ders çıkışlarında da telefonla konuşup gülüşüyor. Emin olsam yürüyeceğim.

Üniversite 3. sınıfım.

Sınıfta bir kız var çok hoşuma gidiyor. Haliyle çoğu zaman yüzü bana dönükken bakıyorum. Çoğu zaman karşılık veriyor son olayda 3 defa bakıştıktan sonra hafif gülümsedi. Yani öylesine bakıyor da olabilir tabii. Sevgilisi olma ihtimali demememin nedeni birinci hesabında takipçisi az yani olabilir sonuçta bir de kızlarla takılıyor hep bazen ders çıkışlarında da telefonla konuşup gülüşüyor. Emin olsam yürüyeceğim.

Üniversite 3. sınıfım.
Yerinde olsam şahsen zamanı bırakır olacaklara bir bakardım.Sazan gibi atlamanı tavsiye etmem reddedecektir muhtemelen.Zamana bırak biraz daha bekle.

Üniversite 3. sınıfım.
Üniversite 3. sınıfa giden biri olarak, bir kadına gidip tanışmak istediğini söyleyebilmen gerekir.

Üniversite 3. sınıfa giden biri olarak, bir kadına gidip tanışmak istediğini söyleyebilmen gerekir.
Maalesef her insan bir olamıyor. Kusura bakma. Zaten gerekseydi burada bu konuyu açmazdım.

Beyler kız artık çok soğuk şekilde bakıyor. Aşırı belli etti. Hevesim kaçtı benim de zaten. Bu saatten sonra bir şey yapmam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı