Sevgiliyle oynanacak oyun önerisi

Teşekkür ederim bakacağız. Biraz karmaşık görünüyor ama.
Sohbet muhabbet arkası oynanacak oyun olsun diyorsan Satisfactory'e bakma bile. Tüm beynini kullanman gerekiyor çünkü. Dikkat dağınıklığı telafisi zor sorunlar yaratıyor.

Pişman olmazsınız. Keyifli oyunlar.
Co-op farklı bilgisayarlardan oynanmıyor sanırım?

@berkkaka dostum Subnautica var deneyebilirsin arkadaşın dediği gibi sohbet ilen oynanacak oyun arıyorsan bu oyunu oyna aynı şekilde ASTRONEER güzel açık dünya ya sahip fakat ben pek beğenemedim.

@berkkaka dostum Subnautica var deneyebilirsin arkadaşın dediği gibi sohbet ilen oynanacak oyun arıyorsan bu oyunu oyna aynı şekilde ASTRONEER güzel açık dünya ya sahip fakat ben pek beğenemedim.

Ayrıca kessinlikle oynamanız gereken Sea of Thieves fakat 2 kişi ile zevk çok olmuyor ama sevgilin ile zevk alırsınız bence açık denizlere açılmanın verdiği korsanlık duyguları ile bir fightta yaşanan aksiyon paha biçilemez.

Ayrıca kessinlikle oynamanız gereken Sea of Thieves fakat 2 kişi ile zevk çok olmuyor ama sevgilin ile zevk alırsınız bence açık denizlere açılmanın verdiği korsanlık duyguları ile bir fightta yaşanan aksiyon paha biçilemez.
Astroneer'de hatalarla karşılaştık, çözemedik maalesef. Diğer oyunları da ben tek oynamıştım ve aklıma hiç gelmemişti teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı