Sevgiliyle oynanacak oyun önerisi

Ne oynadığınıza göre değişir, eğer sakin ve rahat bir deneyim istiyorsanız Stardew Valley, vampire survivors güzel bir seçim, kararlarının doğrultusunda, ucuz bir maliyetle macera yaşadığın death road to canada var. Hardcore istiyorsan Cuphead önerebilirim. DLC ile beraber 45 TL ve güzel bir deneyim sunuyor.

Merhaba. Sevgilimle oynayabileceğim eşli oyun önerir misiniz? Benim bildiğim iki oyun var: It Takes Two ve we were here.
Bunların dışında önerebileceğiniz bir oyun var mı?

Metal slug anthology güzel oynarsınız. Ama onun için de PS2 emülatörü kurmanız lazım.

Merhaba. Sevgilimle oynayabileceğim eşli oyun önerir misiniz? Benim bildiğim iki oyun var: It Takes Two ve We Were Here.
stardew valley / Minecraft kesinlikle sevgili ile oynanacak en iyi oyunlar🥺

Merhaba. Sevgilimle oynayabileceğim eşli oyun önerir misiniz? Benim bildiğim iki oyun var: It Takes Two ve We Were Here.

Satisfactory, Astroneer, we need to GO deeper, barotrauma, Outlast Trials, Phasmophobia, Terraria, Zero-k, 7 Days to Die, no more room in hell, Project Zomboid (modlu), Little Nightmares 2, Dead by Daylight, Dying Light. Hepsi çok rahatlatıcı ve pofidik oyunlardır. Ha bir de CS2. (Ciddi anlamda ilk üçü tavsiye ederim.)

Geri
Yukarı