Sevilen kıza açılma korkusu

emirtpp

Hectopat
Yer
İstanbul / Küçükçekmece
Daha fazla  
Dershanede sevdiğim bir kız var, dershane bitmeden önce dershane bitince yazarım diye düşünmüştüm ama hala kendimi yenemedim. Samimi miyiz yani korktuğum şey reddedilsem hem sevdiğim kızı hem arkadaşımı kaybetmek. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Dershanede sevdiğim bir kız var, dershane bitmeden önce dershane bitince yazarım diye düşünmüştüm ama hala kendimi yenemedim. Samimi miyiz yani korktuğum şey reddedilsem hem sevdiğim kızı hem arkadaşımı kaybetmek. Yorumlarınızı merak ediyorum.
Kanka realistik bir yorum yapıcam bu konuda eğer tipin şeklin düzgünse her türlü kabul eder bence. Tipe ve paraya bakıyor çoğu kız. Kimse Dümenden karakterden bahsetmesin dışını beğenmediğinin içini merak etmez kimse. Ha eğer yakın arkadaş felansanız yakışıklıysan felan inceden ima edip ufak ufak ilerle baktın feedback var o yoldan devam. Zaten az çok belli eder kendini

Samimi miyiz yani korktuğum şey reddedilsem hem sevdiğim kızı hem arkadaşımı kaybetmek.
Hiç bir şey demeyip arkadaş kalıp kendini daha sıkıntıya sokmak ve yeni bir erkek arkadaş edinme riskini göze almak korkutucu değil de reddilmek mi korkutucu söyle gitsin dostum varsa bir şeyler yaparsın yoksa koy gitsin.

Şu açılma olayından niye korkuyorsunuz ki. Alt tarafı sevdiğini söyleyeceksin. Hani içinde bir heyecan olur tamam ama böyle korkup yazmıyorsan ve kız aklındaysa aşırı saçma. O da insan sende insansın. Reddetse bir kaç hafta üzülürsün sonra unutursun. Arada aklına gelir yine.

Şu açılma olayından niye korkuyorsunuz ki. Alt tarafı sevdiğini söyleyeceksin. Hani içinde bir heyecan olur tamam ama böyle korkup yazmıyorsan ve kız aklındaysa aşırı saçma. O da insan sende insansın. Reddetse bir kaç hafta üzülürsün sonra unutursun. Arada aklına gelir yine.
Hocam rezil olmaktanda korkuyorum, insanlar birbiri arasında konuşur olayları bkz("x bunu yazdı") gibi gibi ismimim geçmesinden.

Geri
Yukarı