Sevilen kıza nasıl açılabilirsiniz?

Kız senden hoşlanıyor mu? İlk önce kızın sevdiği şeyleri bul (Örnek: sinemaya gitmek) sonra o sevdiği şeyleri arkadaşıymış gibi beraber yap. Sonra senden daha çok hoşlanmaya başlayacak, hareketlerin de saçma sapan olmasın sonra açıl.

Kız senden hoşlanıyor mu? İlk önce kızın sevdiği şeyleri bul (örnek: Sinemaya gitmek) sonra o sevdiği şeyleri arkadaşıymış gibi beraber yap. Sonra senden daha çok hoşlanmaya başlayacak, hareketlerin de saçma sapan olmasın sonra açıl.

Hata olur bu sefer friendzone yiyebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1:33'e getir.

Kız bana göre çok güzel ama açılmaya utanıyorum ret yersem diye ama hep baktığımda baktığımı görüyor. Açılmaya da korkuyorum. Ne yapayım sizce?

Lise 1 de sevdiğim bir kız vardı açılmıştım ki ben utangaç biriyim ve arkadaşların gazına gelip yazmıştım mesaj olarak ret yediğimde ise aslında çok da üzülmemiştim çünkü belliydi.

Lise 2 de yakın arkadaşımdan hoşlanmıştım ve ona açılamadım aradan neredeyse 4 yıl geçiyor ve bazen pişmanlık yaşıyorum, hatta bugün rüyama girdi :d bende bugün itiraf etmeye karar verdim 4 yıl önce okul değiştirdiğim için neredeyse hiç konuşmadık ama pişman hissini yok edeceğim inş.

yani kısacası pişmanlık çekmek istemiyorsan git açıl, reddedilmek pişmanlık kadar çok koymaz
Lise 1 de sevdiğim bir kız vardı açılmıştım ki ben utangaç biriyim ve arkadaşların gazına gelip yazmıştım mesaj olarak ret yediğimde ise aslında çok da üzülmemiştim çünkü belliydi.

Lise 2 de yakın arkadaşımdan hoşlanmıştım ve ona açılamadım aradan neredeyse 4 yıl geçiyor ve bazen pişmanlık yaşıyorum, hatta bugün rüyama girdi :d bende bugün itiraf etmeye karar verdim 4 yıl önce okul değiştirdiğim için neredeyse hiç konuşmadık ama pişman hissini yok edeceğim inş.

Geri
Yukarı