Sevilen kızın başkasıyla birlikte olduğunu öğrenmek

Ve o kişinin arkadaşlarıyla konuşurken sizi aşagılaması daha da kötü üzüyor ama sanırım farkında değil bir insanın arkadaşları arasında kendini hep haklı görmesi ne kadar üzücü bir şey yani haklı oldugun bir konuda bile haksızsın gibi davranıyor.

Benim aylardır sevdiğim bir kız vardı. Bana gel beraber oyun oynayalım diye mesaj attı, sonra gruba aldı. Oyunu oynayacağımız kişiler vardı, ben onun sevgilisi oldugunu bilmiyordum (sanırım sevgilisi). O benim, onu sevdiğimi biliyordu yani birkaç kez söylemiştim 2 ay önce yani o gruptaki kişiyle sevgili oldugunu ögrendim. Bazen birbirlerine aşklı şekilde hitap ediyorlar. Modum yüksekken görüyorum bunu, bir anda modum düşüyor. Her ne kadar beni hiçbir zaman o gözle sevmeyecek olsa bile unutamıyor insan. Yani gruptan çıkayım mı yoksa böyle devam mı edeyim? Bu kızı ben aylardır seviyorum.

Gruptan çık kızı her yerden engelle yüz yüze gelince konuşma görmemiş gibi davran.

Benim aylardır sevdiğim bir kız vardı. Bana gel beraber oyun oynayalım diye mesaj attı, sonra gruba aldı. Oyunu oynayacağımız kişiler vardı, ben onun sevgilisi oldugunu bilmiyordum (sanırım sevgilisi). O benim, onu sevdiğimi biliyordu yani birkaç kez söylemiştim 2 ay önce yani o gruptaki kişiyle sevgili oldugunu ögrendim. Bazen birbirlerine aşklı şekilde hitap ediyorlar. Modum yüksekken görüyorum bunu, bir anda modum düşüyor. Her ne kadar beni hiçbir zaman o gözle sevmeyecek olsa bile unutamıyor insan. Yani gruptan çıkayım mı yoksa böyle devam mı edeyim? Bu kızı ben aylardır seviyorum.
Telefon numaralarını malum sitelere koy.

Şaka. :D

Grupdan çık ve onu unutmaya bak. Karşına aniden sana muhtaç olsa bile modunu düşürmeyecek kadar unutmalısın bir an önce. Kolay değil ama başka ne seçeneğin var?

Geri
Yukarı