Sevilmek istiyorum aslında sevgiye layık bir insan değil miyim?

Makaleler
4
Merhaba dostlar, kendimi aşırı yalnız hissediyorum 19 yaşında bir erkeğim. Çevremde herkes mutlu sevgilisi var bende oturup acaba suçum ne sevgiye layık bir insan değil miyim diye sorguluyorum. Anlık zevkler için kimseyi kullanmadım, kalp kırmamaya özen gösterdim sorun ne anlamıyorum neden kimseyle yakınlaşamıyorum yoksa sorun bende mi? Sadece sevmek, aşık olmak, saçımın okşanması ve saç okşamaktan başka hiçbir şey istemedim şu 2 günlük dünyada. Bir türlü olmuyor. Tavsiyeleriniz var mı?

Asıl sorun kimsenin kalbini kırmamanız gibi hocam. Maalesef ki şu dönemlerde kızlar nedense daha "badboy" erkeklerden hoşlanıyorlar. Bu kavrama uyun gibi bir şey demiyorum fakat çok da iyi olmaya gerek yok. Herkesi mutlu etmeyin, gerektiğinde insanlarla zıtlaşın. Giyiminize, bakımınıza, kısaca kendinize özen gösterin ve kendinizde eksik gördüğünüz her konuyu iyice araştırın. Ben bu kadar tavsiye verebilirim, gerisi size kalmış.

@BlokJ böyle tiplere hitap etmek genel olarak gereksiz. İstediğin kadar badboyum falan diye gez eğer böyle biri değilsen bir iki tane shit testle olmadığını anlayacak aslında. Burdaki ana konu o yaşlarda kızlardan anne sevgisi beklememek çıkarlarını savunmayı bilmek olmalı. Bir de kendini arabesk moddan çıkartıp geliştirmek.

Geri
Yukarı