Seviyorsanız Gidin Söyleyin Bence

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Çünkü yaşınız da 20'ye dayandıysa ve hala hiç kız arkadaşınız olmadıysa insanların doğal olarak gay olduğunuzu düşünmesi can sıkıcı olabilir. Hiç olmazsa reddedildim dersiniz. LGBTQ+ haklarını savunmam, küpe takıyor olmam ve futboldan, arabadan, kız ve ergen muhabbetlerinden de hoşlanmamamdan dolayı da inanmamaları gayet normal, ben olsam ben de gay olduğumu düşünürdüm. Tabii canıma tak ettiği gerçeğini değiştirmiyor.

Heteroseksüel genç arkadaşlarımla tecrübemi paylaşayım istedim. Aşk hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@efedesu Sizde sıkıntı yok bu konuda ama yine de hayatınızda başarılar dilerim. Yakında gay ya da biseksüellerden çıkma teklifi almaktan falan korkuyorum. Lezbiyenler OK ama onlar da teklif etmez işte...

@efedesu Sizde sıkıntı yok bu konuda ama yine de hayatınızda başarılar dilerim. Yakında gay ya da biseksüellerden çıkma teklifi almaktan falan korkuyorum. Lezbiyenler OK ama onlar da teklif etmez işte...
Sahsi dusuncem gosterisci olmayan ve cinsel yonelimi farkli olan kisilerin boyle zirt diye teklif etmeyecegidir. Ayrica Turkiye gibi bir yerde asla. Sevilmeyi birak oldurmek isteyen bir kitle dahi var.

Sırf birisi bana eşcinsel diyecek diye gidip ilişki yaşayamam.İnsanların görüşleri de umrumda değil.Ben gerçekten seviyorsam ve karşımdaki de vereceğim değeri de hak ediyorsa o zaman ilişki yürüyebilirim.Şunu da unutmayın ki insanlar doğru yanlış ne varsa tartmadan hep saçma şeyler söyleyecek hayatınızda.Bunun için biri bana gay demesin ya da yoklukta demesin diye ilişki yürütmeye başlamayın.Bu, ilişkiden önce kendi karakterinize yapacağınız saygısızlıktır.

@wontagadra Dediklerinize katılıyorum, aksini söylemedim zaten. Bu sadece kendi karakterine saygısızlık değil, karşıdaki kişiyi de kullanmak, gururunu hiçe saymak olur. Ben sadece sevenler açılsın diyorum. Bunca yıldır istesem elbette birileriyle flört edebilirdim ama aşık olmadığım birisiyle sevgili olmak istemiyorum ben de.

Bir erkeğin erkeğe seviyorum denmesi normal karşılanmıyor. Yani diyemem.

Arkadaşım bile yok. Beni bu halimle sevecek insanı nereden bulayım 😞

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı