Sevmek nedir?

Aşk insanın psikolojik olarak kendini kandırması.
Aşkıım diye gezenlerin %99'u ilişkisi bitttikten 1 ay bile geçmeden yeni biriyle takılıyor.

6- 7 yıl platonik olarak birini sevdim. Sonra düşündüm neyini seviyorum diye abi kızın özelliklerini anılarımızı düşüncesini fiziğini bile unutmaya başladım. Ama kendimi o kadar çok aşığım diye kodlamışım ki... Bu arada kızı 4 yıldır - 5 yıldır görmüyorum. Hala da rüyalarıma giriyor.

Sevgi farklı bir şey çok farklı.

Bir insanı sevmek çok güzel bir duygu hocam. Aşık olduğumuz zaman vücudumuzun her yeri sıcak oluyormuş. İlla aşık olduğunuz zaman flört falan yapmanıza gerek yok. Beraber makarna yapın, kahve için, parka gidin, çarpışan arabalara falan binin. Eğlenin yani.

Öz güven kitaplar ile kazanılmaz deneyerek kazanılır. Okuduğunuz kitaplar bir ortam da kültür seviyenizi yükseltir ve bu öz güven kazandırır size. Şey gibi düşünün protein tozu spor yapan kişilere günlük protein oranını karşılaması için ama spor yapmayan biri kullansa da bir işe yaramaz.
Anladım hocam çok teşekkür ederim size.

Aşkıım diye gezenlerin %99'u ilişkisi bitttikten 1 ay bile geçmeden yeni biriyle takılıyor.

6- 7 yıl platonik olarak birini sevdim. Sonra düşündüm neyini seviyorum diye abi kızın özelliklerini anılarımızı düşüncesini fiziğini bile unutmaya başladım. Ama kendimi o kadar çok aşığım diye kodlamışım ki... Bu arada kızı 4 yıldır - 5 yıldır görmüyorum. Hala da rüyalarıma giriyor.

Bende de aynı durum var platonik aşık olmak saçmalıktır ve zararlıdır.(tabii şu an başkası ile iyi bir ilişkim var platonik değilim uzun süredir )

Bir insanı sevmek çok güzel bir duygu hocam. Aşık olduğumuz zaman vücudumuzun her yeri sıcak oluyormuş. İlla aşık olduğunuz zaman flört falan yapmanıza gerek yok. Beraber makarna yapın, kahve için, parka gidin, çarpışan arabalara falan binin. Eğlenin yani.
Hocam söylemesi bile güzel. İş ki yapabilecek gerçek kişiyi bulmak.

Hocam hiç sormayın. 3 yıl bende platonik sevdim. Sınıf arkadaşımı. Okul bitti göremeyince unutmaya başlıyorsun. Zor ama.

Bende de aynı durum var platonik aşık olmak saçmalıktır ve zararlıdır.

Ama çok güzel.
Bu arada Kıza açıldım mesaj attım cevap vermedi zaten unutmuşta olabilir yani beni.

Hocam hiç sormayın. 3 yıl bende platonik sevdim. Sınıf arkadaşımı. Okul bitti göremeyince unutmaya başlıyorsun. Zor ama.

Ben unutmayı çözemedim ya kızı senelerdir görmüyorum. Başkalarıyla konuşuyorum geceleri rüyama giriyor hala.

Bu arada sınav dönemlerime ve gençliğime sıçtı.

Allaha bin şükür tik tok, ig fln gibi yerler de öyle düşünmüyorum. O kadar düşmedim hocam.
Düşmek değil mesele zaten, etkilenmek, günde ne kadar vaktini "şoşyal" medyaya harcıyorsun bir düşün.

Sen sevebilirsin, sevmeye devam edebilir veya vazgeçebilirsin. Bunun için en fazla (ve en pahalı geri alınamaz) zaman harcayacaksın, karşındaki nasıl davranıyor.

Yalnız kalmayı bilmeyen birisi sağlıklı sevemez diyerek bunu anlatıyorum. Tabi 400'e yakın kitap, bir sürü tecrübe ve 5 yaşında bir kız babası olarak duldul. :)

Hocam söylemesi bile güzel. İş ki yapabilecek gerçek kişiyi bulmak.

Maalesef hocam, gerçek kişiyi bulmak çok zor. Bende o yüzden bu saydıklarımı ablamla beraber yapıyorum. Zaten bulamama hiç gerek yok, yaşım küçük.

Yeni konular

Geri
Yukarı