Sex içeren oyun önerileri

• Konuyu başlatan Nami
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 13B

Nami

Centipat
İyi günler. Daha önce çok bilgisayar oyunu oynamadım o yüzden size sormak istedim. Bana sırf adult oyun olmayan aksiyon, RPG gibi kategorilere sahip olan ama içerisinde sansürsüz seks sahneleri olan bir oyun önerir misiniz? En çok Witcher 3 duydum ama bu tarz başka oyun çok fazla duymadım. Mass Effect diyen de oldu ama içi nasıl bilmiyorum. Bana bu tarz (Witcher 3) gibi seks ikinci planda olan ama içinde bulunan oyun önerebilirseniz çok mutlu olurum. 💀

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Daha önce çok bilgisayar oyunu oynamadım o yüzden size sormak istedim. Bana sırf adult oyun olmayan aksiyon, RPG gibi kategorilere sahip olan ama içerisinde sansürsüz seks sahneleri olan bir oyun önerir misiniz? En çok Witcher 3 duydum ama bu tarz başka oyun çok fazla duymadım. Mass Effect diyen de oldu ama içi nasıl bilmiyorum. Bana bu tarz (Witcher 3) gibi seks ikinci planda olan ama içinde bulunan oyun önerebilirseniz çok mutlu olurum. 💀

Steam'e hentai yazınca cıkan tüm oyunları oynayabilirsin.

Maalesef medya dizayn edicileri aklımızla alay ettikleri için hem yem atma tarzında "ucundan gösterircesine olan" içeriklere maruz kalacaksın. Bunlar bir balmumu tuzağı, sekspiyonaj. Ayrıca sürekli bir ilişki -evlilik- olmadıkça sürekli tatmin olman çok zor bir ihtimal.

İstediğin anlamda bir sansürsüzlük mümkün değil.

Witcher 3 gibi diyor adam beyler seksi duyunca aklınız gitti okuyun şu konuyu biraz lütfen.
Heh Şükür okuyan biri. O tarz sadece seks içeren oyun dolu zaten. İnternete adult game yaz full o çıkıyor. Dediğim gibi benim istediğim normal bir oyun ve oyunun içinde bir yerde, hayatımızın bir parçası olan seks olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı