Şeyhmus (Ares) Özdemir Öldü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@reptile Adam çocuğuma demiş ki ben düşünemiyorum bile ne yaparım (herhelde canlı olarak toprağa gömer üstüne de 10 kat çıkardım, çok farazi oldu bu fakat hiç güzel şeyler yaşanmazdı) ve şunu sormak istiyorum, @Motionless IN White bir İnstagram linki paylaşmış ve şunu merak ettim, bu videoların sahibi pedofili falan mı (bütün videolarında vurgulanan şey genç kişilerin cinsel bölgeleri de)?

Yabancılar Tik Tok'u çok iyi kullanırken bizimkiler...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
arkadaşın sosyal hesabı.. Aşırı Cringe oldum ve bunda bu tür şeyleri yapacak tip var..
Beyin önemli tabi.

Yabancılar Tik Tok'u çok iyi kullanırken bizimkiler...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
arkadaşın sosyal hesabı.. Aşırı Cringe oldum ve bunda bu tür şeyleri yapacak tip var..
Yaklaşık 13 saniyelik bir Çin işkencesi bildiğin.

bu videoların sahibi pedofil falan mı?

Pedofil, yetiskin bir kisinin ergenlik öncesi cocuklara sulanan kisilere denir. Video sahibi ve videodaki sahislar birbiriyle yasit insanlar.

bütün videolarında vurgulanan şey genç kişilerin cinsel bölgeleri de

Sosyal Medya ortamina hos geldin. Biz buna arz ve talep meselesi diyelim. Böyle seyler izlendikleri icin genelde bu tür videolar cekiliyor.

@reptile Uzun zamandır sosyal medyayı takip etmiyorum, en son 2-3 ay önce Twitter kullanıyordum, 2017'den beri Instagram kullanmıyorum ve bu kişiyi de bir kıza cinsel organını attığı haberi ile duymuştum, normalde ölümüne üzülürdüm fakat o tarz bir kişi için üzülmeyeceğim.
Pedofili tanımını yorumlarındaki dayılar ve -14 yaşındakiler için yapmıştım, sanırım biraz tanımı tam tersine çevirmek gerekli.

Biraz abartı olmuş. Yaptığı şey iğrenç ve cezayı gerektiren bir şey evet ancak öldürmek çok abartı olmuş. Yani bazı cezaların ülümü hakkettiğini düşünsem de okuduğum ve duyduğum kadarıyla herhangi bir fiziksel şiddet, zorlama yok. Çekip atmış. Bir iki kırık kemik yeter de artardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı