SFC /scannow sonucunda ne yapılmalı?

Daha fazla  
Mavi ekran aldım. Bilgisayarı güvenli modda çalıştırıp CMD'yi açtım. SFC /scannow komutunu denedim. Tamamlandı, bır yazı geldi. Yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam konusunda.

IMG20220112204736.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi tekrar başlatırsanız onarım etki edecektir diyor (kısaca kendi çevirim). CMD içinde yazdığı gibi tekrar başlatın ve gözlemleyin, hata olursa konu açın.

Google Çeviri notu: Sistem dosyası onarım değişiklikleri bir sonraki yeniden başlatmada geçerli olacak.

Artı -2 Eksi
Mavi ekran aldım. Bilgisayarı güvenli modda çalıştırıp CMD'yi açtım. SFC /scannow komutunu denedim. Tamamlandı, bır yazı geldi. Yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam konusunda.

Eki Görüntüle 1268379

Mavi ekranınızın nedeni yüksek ihtimalle "Driver Booster". Bu yazılımı kaldırın öncelikle.
Sonuçta yeniden başlatmanızın gerektiği yazıyor.

Düzeltemedik diyor.
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth komutunu çalıştırın. Sonra sfc /scannow komutunu tekrarlayın.

Eki Görüntüle 1268379

Kısaca, Windows onarım yaparken tüm dosyaları onaramadı (bir kısmı) onarım yeniden başlatmadan sonra etkili olacaktır diyor.

Son olarak IOBit programını kaldırın (DriverBooster) ve DISM rehberi içinde sorunuza uygun komutu uygulayın.

Kısaca, Windows onarım yaparken tüm dosyaları onaramadı (bir kısmı) onarım yeniden başlatmadan sonra etkili olacaktır diyor.

Son olarak IObit programını kaldırın (Driver Booster) ve DISM rehberi içinde sorunuza uygun komutu uygulayın.

Driver Booster ve öbür IObit yazılımlarını kaldırıyorum. Dediğiniz işlemleri yapıp döneceğim.
Driver Booster ve öbür IObit yazılımlarını kaldırıyorum. Dediğiniz işlemleri yapıp döneceğim.
İşlemi hala çözemedim dediğiniz rehbere göre hareket ettim ama olmuyor malasef aynı şey oluyor size bi örnek veriyim bilgisayara sağ tıklayıp özellikleri aç diyorum bu her uygulama da geçerli! Control.exe 0xc000012f AA bozuk görüntü hatası veriyor Yardımcı olursanız sevinirim.
1642260661358827437609639995492.jpg

Son düzenleme:

İşlemi hala çözemedim dediğiniz rehbere göre hareket ettim ama olmuyor malasef aynı şey oluyor size bi örnek veriyim bilgisayara sağ tıklayıp özellikleri aç diyorum bu her uygulama da geçerli! Control.exe 0xc000012f AA bozuk görüntü hatası veriyor Yardımcı olursanız sevinirim.Eki Görüntüle 1270862

Sürücü hatası gibi duruyor bozuk görüntü müsait bir zaman içinde bakacağım.

Geri
Yukarı