Shadow Cloud service Türkiye'de nasıl?

HafJulAju

Hectopat
Daha fazla  
Konu ise su simdi ben bir macpro kullanicisiyim ama yeni bir sistem alacagim ama laptop mu alsam yoksa PC mi toplasam karar veremedim. Cunku laptopa ihtiyacım var ama oyun da oynadigimdan laptoplardaki performansi begenmiyorum. Tabii ki var oyun laptoplari vs ama onlarinda sarji gitmiyor, eger laptop alirsam "u" serisi bir laptop alacagim. Bu da demek ki oyun için guclu olmayacak, hem kasa hem laptop istemiyorum. Kod yazdigimdan gunluk hayatimda surekli yanimda sarji olan guvenebilecegim bir laptop olmali, yani oyuncu laptoplari secimim degil "u" serisi islemci ile de oyun oynanmaz. Dedigim gibi ondan bende Shadow'u buldum ama Türkiye destegi yok.

Anladigim kadariyla benim size sorum ben simdi laptop aldim diyelim, bu Shadow'u da oyun için kullansam memnun kalir miyim? İnternetim 100Mbps indirme 10Mbps yukleme Wi-Fi ile kullanıyorum. Kablo cekmem bir olasilik degil aklinizda bulunsun oyun oynanir mi, siz kullaniyorsaniz memnun musunuz? İnternet nasıl olmasi lazim alsam pişman olur muyum? Cunku yaklasik 10000TL verecegim laptopa. Sonradan oyun bile oynayamiyacagimi bile bile almak istemiyorum, eger Shadow bir cozum ise oyle yapacagim istedigim cozum de bu dedigim gibi sarj bana onemli.

Laptop alacağına Honor 9 tablet al daha iyi hem kod yazıyorsun ya Shadow zaten sana direk bilgisayar veriyor oradan yazmaya çalış tablet de uygun fiyatlı kirin 965 gibi güçlü işlemcili oluca rahat oyun oynarsın mobil oyun yani laptop alacaksan da 8000 TL Max fiyat al önerim AMD laptop alman.

Yeni konular

Geri
Yukarı