Shadow of mordor mızraklıları yenemiyorum

Enterprise_1071

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mordor
Daha fazla  
Meslek
Mühendis sayılır
İyi günler. Mızraklı ve zırhlı orc kaptanlarını yenemiyorum arkadaşlar hep ölüyorum. Üzerinde yeşil renkte "a" çıkıyor ona da basıyorum kaçıyorum ama olmuyor bir türlü nasıl yenebilirim ve köpek gibi canavarlar var ya. İşte onlardan da kaçarken çok kaçıyorum geri vurmaya kalkıştığımda vuramıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her kaptanın zayıf noktaları var zayıf noktalarını öğrendikten sonra ona göre strateji geliştirin. Mesela bazıları ateşe bazıları hayvanlara bazılarının da uzaktan saldırılara karşı zaafı var.

İyi günler. Mızraklı ve zırhlı orc kaptanlarını yenemiyorum arkadaşlar hep ölüyorum. Üzerinde yeşil renkte "a" çıkıyor ona da basıyorum kaçıyorum ama olmuyor bir türlü nasıl yenebilirim ve köpek gibi canavarlar var ya. İşte onlardan da kaçarken çok kaçıyorum geri vurmaya kalkıştığımda vuramıyorum.
Sersemlet kaptanları. Çoğu sersemletilebiliyor.

Her kaptanın zayıf noktaları var zayıf noktalarını öğrendikten sonra ona göre strateji geliştirin. Mesela bazıları ateşe bazıları hayvanlara bazılarının da uzaktan saldırılara karşı zaafı var.
Sadece bitirici hareketlere zayıf noktası var ama zırhlı olduğu için o kadar vuramıyorum. Sersemlemiyor ne zaman sersemletmek için yumruk atsam kalkanına geliyor...

Bir de arkadaşlar bitirici kombo ve yere yumruk atma gibi özellikleri açtım ama şansa bala kullanıyor gibiyim istediğim dakika kullanamıyorum. Öğretici kısımları oyun mu geçti ben mi gözden kaçırdım anlamadım ama bir boşluğa düşmüş gibi oldum.

@Hydro27 @TaLionSoW @Saint Lucia

Her zaman sersemletici yumruğu kullanamazsınız. Kullanmak için alan oluşturun mesela üzerine çift zıplayarak arkasına geçin ve öyle yumruklayın o zaman. Oyun o konularda sizin üretken olmanızı istiyor her kaptanı aynı şekilde yenemiyorsunuz çok farklılar.
Yetenek ağacında açtığınız tüm özelliklerin kullanılış biçimleri küçük videolu şekilde anlatılıyor hocam.

Karakterimiz ruhuna bağlı karakterin özelliklerini taşıyor. Komboları kullanmak için bir unsur gerekiyor. Bazıları anlık oluyor. Geliştirdiğiniz özellikler ve yeteneklerinizi okuyarak giffleri izleyerek ve 4-5 kişilik org grupları var onlarla boş alanda kapışın, antrenman yapın kısacası.

Her zaman sersemletici yumruğu kullanamazsınız. Kullanmak için alan oluşturun mesela üzerine çift zıplayarak arkasına geçin ve öyle yumruklayın o zaman. Oyun o konularda sizin üretken olmanızı istiyor her kaptanı aynı şekilde yenemiyorsunuz çok farklılar.
Yetenek ağacında açtığınız tüm özelliklerin kullanılış biçimleri küçük videolu şekilde anlatılıyor hocam.

Kaptanın üzerine sıçradığımda kalkanında takılı kalıyorum ve beni geri atıyor ama inat ettim alacağım o herifi... Derbeder edeceğim onu... @Hydro27

@Saint Lucia Teşekkürler...

Sadece bitirici hareketlere zayıf noktası var ama zırhlı olduğu için o kadar vuramıyorum. Sersemlemiyor ne zaman sersemletmek için yumruk atsam kalkanına geliyor...

Bir de arkadaşlar bitirici kombo ve yere yumruk atma gibi özellikleri açtım ama şansa bala kullanıyor gibiyim istediğim dakika kullanamıyorum. Öğretici kısımları oyun mu geçti ben mi gözden kaçırdım anlamadım ama bir boşluğa düşmüş gibi oldum.

@Hydro27 @TaLionSoW @Saint Lucia
Üstüne atlayarakta Sersemletebilirsiniz. Ben galiba hangi kaptanı kesmeye çalıştığınızı anladım. Demir kalkanlı challenge komutanı değil mi? Ben o komutanı kestim, o komutan oyunda karşılaşabileceğiniz en zor komutanlardan, kesemediyseniz eğer biraz daha yetenek açın.

Üstüne atlayarakta Sersemletebilirsiniz. Ben galiba hangi kaptanı kesmeye çalıştığınızı anladım. Demir kalkanlı challenge komutanı değil mi? Ben o komutanı kestim, o komutan oyunda karşılaşabileceğiniz en zor komutanlar dan, kesemediyseniz eğer biraz daha yetenek açın.
Evet evet o komutan. Kırmızı renkli işareti ana görev komutanı değil. Teşekkür ederim biraz daha kasılıp öyle gideceğim. 4 tane savaş şefini öldürdüm ve bir insanın eşini kurtardım. Böyle şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı