Agarwaen3

Decapat
Görüntülerin bazıları spoiler/sürprizbozan içeriyor. Spoiler görmek istemeyen bakmamayı tercih edebilir.

Görüntüler 4K ve hepsi bana ait. Elimden geldiği kadar eledim ve en güzellerini seçmeye çalıştım. İsterseniz siz de kendi yakaladığınız ekran görüntülerini paylaşabilirsiniz. En beğendiğiniz görüntülerimi belirtmeniz güzel olur. Lütfen bu ekran görüntülerini herhangi bir siteye veya platforma upload etmeyin.

4K olan görseller bulanık görünüyorsa 10 saniye filan netleşmesini beklemelisiniz.

Not: Technopat 4K olan görselleri boyut nedeniyle 1K'ya düşürüyor yeni farkettim 😄. Resim hem 4K hem 1.8MB boyutunda olsa bile yükleyemiyorum. Neyse böyle idare edelim başka servisleri kullanmak da yasak zaten.

Manzara 1.png

Manzara 2.png

Manzara 3.jpg

Manzara 4.png

Minas Morgul 1.png

Minas Morgul 2.png

Minas Morgul 3.jpg

Drake.png

Balrog 1.png

Balrog vs Drake.png

Balrog 2.png

Balrog 3.png

Balrog 4.png

Balrog 5.png

Balrog 6.png

Balrog 7.png

Son düzenleme:
Görüntülerin bazıları spoiler/sürprizbozan içeriyor. Spoiler görmek istemeyen bakmamayı tercih edebilir.

Görüntüler 4K ve hepsi bana ait. Elimden geldiği kadar eledim ve en güzellerini seçmeye çalıştım. İsterseniz siz de kendi yakaladığınız ekran görüntülerini paylaşabilirsiniz. En beğendiğiniz görüntüleri belirtmeniz benim için iyi olur. Lütfen bu ekran görüntülerini herhangi bir siteye veya platforma upload etmeyin.

4K olan görseller bulanık görünüyorsa 10 saniye filan netleşmesini beklemelisiniz.

Not: Technopat 4K olan görselleri boyut nedeniyle 1K'ya düşürüyor yeni farkettim 😄. Resim hem 4K hem 1.8MB boyutunda olsa bile yükleyemiyorum. Neyse böyle idare edelim başka servisleri kullanmak da yasak zaten.

Harika hocam. Bunlarda benden olsun.

20210408171001_1.jpg
20210411013435_1.jpg
20210424205244_1.jpg
20210408171206_1.jpg
20210327152258_1.jpg

Çok fazla tekrara düşmese mükemmel bir oyun olabilirdi. Yine de uygun fiyatı, gelişmiş nemesis sistemi ve görselliği ile güzel bir oyun.

Şahsen oyuna başlarken çok fazla beklentim vardı. Özellikle Shadow of Mordor'dan sonra kesin üstüne bayağı bir şey eklemişler ve güzel bir oyun yapmışlardır diye düşünüyordum ama beni hayal kırıklığına uğrattı maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı