Shadow Of War PC DVD Olarak Satın Alma

wolafran

Kilopat
Daha fazla  
Şimdi benim internetim kötü şu an çıkan oyunlara bakarsak genelde boyutları da çok yüksek oluyor. PC için DVD'sini bulabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Hocam D&R tarzı yerlere bak ama internetten alman daha mantıklı yüklemek için biraz sabret ve öyle oyna. Bir şey olur da DVD çizilirse elinde kalır, yeniden satın almak zorunda kalma.

Hala elinde kalır diyorlar :LOL: Arkadaşlar bir oyun DVD si aldığınız zaman için de bir KEY bulunur. Bu keyi Steam-Origin tarzı yerlerde bir kere girdiğiniz zaman artık o oyun sonsuza kadar size aittir. DVD ile bir kere kurulum yapıp rafa kaldırabilirsiniz.:like:

Bu oyunda DVD var mı yoksa sadece kod falan mı gelecek? Çünkü DVD işareti yok da ondan sordum :D Bir de PC Digital Download ne anlama geliyor bilen var mı?

a.png

Kardeşim oyun 96 GB yanılmıyorsam ve kutulu alırsan içinden DVD çıkmıyor bilgin olsun, CD Key çıkıyor sadece. Araştırabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı