Shadow of War son kurtulma nasıl yapılır?

sevgiicin

Hectopat
Shadow of War 100 ölümde 1 kere yapabilmişimdir son şans dirilmeyi şansa yani imkansız olmuyor...
Örnek boşluk tuşu olsun: Basılı tutunca olmuyor, tek tek seri basınca olmuyor, hemen basınca olmuyor, yarım saniye sonra basınca olmuyor.
Matematiksel tüm her şeyi denedim sanırım asla kabul etmiyor ölüyorum. Ayrıca karakter geliştirmede bunun gelişmitirmesi var onu da açtım hiçbir şey değişmedi.

Çıldıracağım help me.

Mordor oynadım bitirdim hiçbir karakter açmamama rağmen son ölümlerde 1 şansım oluyordu boşluk e tuşu.

Windows 11.

Hocam dış kısımdaki büyük kırmızı çember iç kısımdaki mavi yuvarlağa temas edince veya içine girdiği zaman istenilen tuşa bir kere basın. Yanlış hatırlamıyorsam Slow Motion'a giriyordu zaten mavi kısma denk gelince veya zorluğa göre değişiyordur emin değilim. Yardımcı olabilmişimdir umarım.

İyi oyunlar.

Hocam ya ithildin kapısı varoraya geliorum ama 0/6 toplamışım olmuyor. Toplamaya çıkıyorum işaretli alanda ne nasıl tolucam hiçbir şey yok ki :( çözümde bulamadım, köprü gibi işaretlere gidiyorumh erkesi olduruyorum toplıcak bişe de yok anlamadım

çzetle ithildn nasıl toplıycam

TAMAM ÇÖZDÜM DUVARA GELİP FOCUS YAPCAKMIŞIZ NERDEN BİLCEM Kİ BUNU NEYSE

Son düzenleme:

Geri
Yukarı