Shadow Play yeniden oynatma kendi kendine kapanıyor

efearda53

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Oyun oynarken klip almayı seviyorum ama her bilgisayarı açtığımda Shadow Play'in yeniden oynatması kapalı oluyor. Elle açmak gerekiyor. Açık kalmasını nasıl sağlayabilirim? Teşekkürler.

Konuyu hortlatıcam ama aynı sorun bende de var, acaba sorunu çözebilen var mı?

Açıyorum, açtıktan bir süre sonra otomatik kapanıyor.

- Diskte yer var
- Güncel sürüm

Aynı sorunu son 1 aydır bende yaşıyorum. Bir çözüm yolu bulan oldu mu?

Sanırım bu sorun uyumsuzluk yüzünden ya da son çıkan güncellemedeki farklı bir şeyle alakalı. Ben sorunumu NVIDIA Experience uygulamasını birkaç sürüm öncesine yükledikten sonra çözdüm.
Öncelikle Windows'un donanım güncelleme özelliğini kapatın. Bu sürücüyü kaldırdıktan sonra Windows tarafından yeniden yüklenmesini engelleyecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows arama / sistem özellikleri / aygıt yükleme ayarları / hayır (cihazım beklendiği gibi çalışmayabilir) seçeneğini seçin ve değişiklikleri kaydedin.

Daha sonra buradaki konuyu inceleyerek, eski ekran kartı sürücüsünü kaldırın.

Şimdi aşağıdaki siteye giderek, gerekli alanları doldurun ve driver listesini görüntüleyin.

Windows 10 X64 RTX serisi örneği:

Tür:
GeForce.
Ürün Serisi: GeForce RTX 20 series.
Ürün Modeli: GeForce RTX 2070 Super.
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
Sürücü Dili: turkish.
Sürücü Türü: all.

Tüm bilgileri doldurduktan sonra arama düğmesine tıklayın ve çıkan sonuçlar arasından sürüm numarasına ya da çıkış tarihine göre driver seçip temiz kurulum yapın.

Umarım sorunu çözersiniz, takıldığınız bir yer olursa yine yardımcı olmaya çalışırım. Kolay gelsin...

Geri
Yukarı