Shadowpay'den para çekme

davut gumus

Yoctopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Shadowpay'de BTC Pro'dan para cekmeye calısıyorum ama adres ıstıyor. Türkiye secenegı yok. Bu yuzden paramı cekemıyorum. Yardımcı olur muusnuz acaba?

Selamünaleyküm arkadaşlar. Shadowpay'de BTC Pro'dan para cekmeye calısıyorum ama adres ıstıyor. Türkiye secenegı yok. Bu yuzden paramı cekemıyorum. Yardımcı olur muusnuz acaba?

PayPal için bulgar hesabı vs ile yapıyorlardı. Ama farkedilirse paranıza el konuyordu. Shadowpaydewn paypala oradan BTC Pro'ya deneyebilirsin ama kesin olur diyemem.

Shadow para çekme kısmında kripto seçeceğini seçtikten sonra, kripto seçip ilgili kripto cüzdanınızı yapıştırın. Ben öyle yapıyordum.

Shadow para çekme kısmında kripto seçeceğini seçtikten sonra, kripto seçip ilgili kripto cüzdanınızı yapıştırın. Ben öyle yapıyordum.
OYLE YAPTIM ORAYA KADAR SIKINTI YOK ORDAN SONRA ısım soy sım ıstıyor ulke secın dıyor turkıye yok afkanıstan vs var adres sokak ıstıyor yapamıyorum yok yanı olsa yapıcam da

OYLE YAPTIM ORAYA KADAR SIKINTI YOK oradaN SONRA ısım soy SIM ıstıyor ulke secın dıyor Türkiye yok afkanıstan vs var adres sokak ıstıyor yapamıyorum yok yanı olsa yapacağım da

İsim ya da soy isim istemez. Sadece ilgili yerleri doğru girmen yeterli. Yalnız şu an kripto çekimi yapmıyorlar. Günlük çekim limiti kısıtlı. Yani beklemen lazım. Hafta içi açarlar diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 100
İsim ya da soy isim istemez. Sadece ilgili yerleri doğru girmen yeterli. Yalnız şu an kripto çekimi yapmıyorlar. Günlük çekim limiti kısıtlı. Yani beklemen lazım. Hafta içi açarlar diye düşünüyorum.
bu ıslemden sonra ıstıyor buraya kadar yapıyorum bundan sonra ulke felan ıstıyo ıste burdan sonrası sıkıntı anlamdım
bu ıslemden sonra ıstıyor buraya kadar yapıyorum bundan sonra ulke felan ıstıyo ıste burdan sonrası sıkıntı anlamdım
evet suan bıtmıs cekım lımıtı onu halledıyolarda reıs atmıssın ya ondan sonra ısım soy ısım ulke sokak vs ıstıyo bnm ılk cekım o yuzden mı acaba ama ulkede turkıye yok yok arap bırlesık devletlerı vb afkanıstan var

Hocam minimum çekme tutarı sürekli değişiyor mu? 12 dolar çekmek istiyorum fakat minimum 35 dolar çekebilirsin diyor, konu biraz eski hortlatıyorum ama yardımcı olursanız sevinirim pek kaynak bulamadım da :)

Geri
Yukarı