ShadowPlay, Mic Sesinin Kayıtlarda Az Çıkması

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Arkadaşla video çekmek istiyoruz oyunda, onun sesi çok net geliyor fakat benim sesim çok kısık geliyor hatta neredeyse duyulamıcak kadar. Gigabyte 990XA anakart kullanıyorum ve öndeki kulaklık ve mic girişlerini kullanıyorum. ShadowPlay zaten çok fazla ayarlaması olan bir program değil, masaüstünde video çekerken böyle bir sıkıntı olmuyor. Sadece ShadowPlay'de oluyor.

Akşam videoyuda yüklerim.

Kalite için anakarta direk bağlı olan arkadaki pinleri kullan cızırtıyı en az a indrecektir. Sonra *Ses aygıtlarını yönet > kayıt > kullandığın mikrafon aygıtını bul ikikere üzerine tıkla yeni açılan pencerede düzeyler kısmna gel. Oradan mikrafon sesini arttır ve mikrafon basını +20dB yap. Fakat çok fazla arttırma mikrafonu bu da boğukluk yapabilir istediğin ayarı tuttur burdan :)

ShadowPlay in ayarlarınada bir bak istersen ordada sorun olmuş olabilir

Aynı sorun bendede var onun sebebi kulaklıklı mikrofon olmamasından dolayıydı. Ses sorunu için örnek çektiğim videolar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Youtube açamayan arkadaşlar için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu sorunu tam çözdümmü anlayamadm ama logitech kulaklıklı mikrofon aldım. Sesim videolarda baya iyi çıkmaya başladı ama bu sefer işin garibi oyunun sesleri benim sesimden az çıkıyor. :D

Aynı sorun bendede var onun sebebi kulaklıklı mikrofon olmamasından dolayıydı. Ses sorunu için örnek çektiğim videolar.
Youtube açamayan arkadaşlar için.
Bu sorunu tam çözdümmü anlayamadm ama logitech kulaklıklı mikrofon aldım. Sesim videolarda baya iyi çıkmaya başladı ama bu sefer işin garibi oyunun sesleri benim sesimden az çıkıyor. :D
Otomatikmen kısıyordur sesi siz konuşurken. Benim zaten kulaklığım vardı ayrıca mic aldım birde kaliteli olsun diye.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı