Shadowplay Kayıt Açılmıyor

Windows 7'i yükletmeyi kim akıl ediyor size? Her zaman güncel işletim sistemini kullanın. Halen daha bu tarz ekran kartı kullanıp Windows 7 kullanan bakkallar var. Yanlış anlamayın size demedim ama Youtube'de görüyorum ara sıra. :)
Yok ekran kartını alalı 1 ay falan oldu üşeniyordum WİN 8.1 e geçmeyi düşünüyordum arkadaş önerince direk WİN 10 a geçtim bu arada tekrar teşekür ederim. ;)

Yok ekran kartını alalı 1 ay falan oldu üşeniyordum WİN 8.1 e geçmeyi düşünüyordum siz önerince direk WİN 10 a geçtim bu arada tekrar teşekür ederim. ;)
Yok ekran kartını alalı 1 ay falan oldu üşeniyordum WİN 8.1 e geçmeyi düşünüyordum arkadaş önerince direk WİN 10 a geçtim. ;)

Arkadaşlar sorunu Windows 7 de de çözdüm. Masaüstünü mimari yapıp bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor çekmedikçe tekrarlarsınız konu kapanabilir ;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı