Sharkoon 850W vs XPG Core Reactor 850W

Afaki

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar iki PSU arasında kaldım fark olarak 500TL var. İkisi de Gold. Sistem güvende olsun istiyorum. XPG daha iyi biliyorum ama bu fiyat farkını vermeye değer mi yoksa Sharkoon da aynı güveni verir mi?

Son düzenleme:
Değer, Core Reactor alın kafanız rahat olsun.

Ekleme; 650W modeli yetmiyor mu? Sisteminiz nedir?
Sistem 5900x ve 3070ti. anakart b550tuf pro wifi. 360mm sıvı soğutma var. Bu şekilde. 750 yetiyor sanırım ama sınırda kalsın istemiyorum overclock için engel olmasın.

Sistem 5900x ve 3070ti. anakart b550tuf pro wifi. 360mm sıvı soğutma var. Bu şekilde. 750 yetiyor sanırım ama sınırda kalsın istemiyorum overclock için engel olmasın.
Core Reactor hayırlı olsun :) Evet 850 alınız bence de.

Henüz birkaç hafta olmuyor, arkadaşın 5600X - 3060Ti sisteminde eski PSU'sunda sorun tespit ettim, 2 gün araştırıp sosyale de danışıp Core Reactor 650W aldık. Tier List olarak yanılmadıysak ve yanlış bir bilgi edinmediysek, fiyatına göre bileşenleri şu an çok iyi diyebilirim. Ben şahsen anlamıyorum ama her yeri okuduk diyebilirim.

Not: O sisteme 650W rahatlıkla yeter normalde ama dediğiniz gibi sınırlarda OC yapma niyetiniz varsa sistem yük altında 700W'ları geçebilir, sonrayı düşünmemek adına 850 güzel tercih olabilir.

Core Reactor hayırlı olsun :) Evet 850 alınız bence de.

Henüz birkaç hafta olmuyor, arkadaşın 5600X - 3060Ti sisteminde eski PSU'sunda sorun tespit ettim, 2 gün araştırıp sosyale de danışıp Core Reactor 650W aldık. Tier List olarak yanılmadıysak ve yanlış bir bilgi edinmediysek, fiyatına göre bileşenleri şu an çok iyi diyebilirim. Ben şahsen anlamıyorum ama her yeri okuduk diyebilirim.
Ben de bayadır bakıyorum aynı şekilde. Öyle yapayım o zaman teşekkürler cevaplarınız için 🙂

Sharkoon'un modeli Gold Zero mu yoksa Silentstorm Cool Zero mu? Gold Zero ise ezici üstünlükle Core Reactor ancak Cool Zero ise fiyat farkına bağlı, ikisi de kaliteli PSU'lar.

Hoş Core Reactor daha uygun çıkar büyük ihtimal, o yüzden yine Core Reactor daha iyi olacaktır.

Sharkoon'un modeli Gold Zero mu yoksa Silentstorm Cool Zero mu? Gold Zero ise ezici üstünlükle Core Reactor ancak Cool Zero ise fiyat farkına bağlı, ikisi de kaliteli PSU'lar.

Hoş Core Reactor daha uygun çıkar büyük ihtimal, o yüzden yine Core Reactor daha iyi olacaktır.

Hocam Sharkoon Silentstorm Cool Zero 1600TL. Core Reactor 1970 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı