Sharkoon Light 2 200 vs Sharkoon Light 2 S

ValveAdalet

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yukarıdaki farelerden birini alacağım. Hangisini almalıyım? Zona Bilişim güvenilir midir?
Minecraft'ta kullanacağım ve CS:GO'da. Birine 8 adet tuş varken diğerinde 6 tane var. Bunu anlayamadım. Anlatabilirseniz sevinirim. Diğer sorum ise; ikisinde de makro yapabilir miyim? Uygulamaları var mı ikisinin?
@TÇB @Samotne Ciasteczka

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, yukarıdaki farelerden birini alacağım. Hangisini almalıyım? Zona Bilişim güvenilir midir?
Minecraft'ta kullanacağım ve CS:GO'da. Birine 8 adet tuş varken diğerinde 6 tane var. Bunu anlayamadım. Anlatabilirseniz sevinirim. Diğer sorum ise; ikisinde de makro yapabilir miyim? Uygulamaları var mı ikisinin?
@TÇB @Samotne Ciasteczka
Selamlar, Light 2 200, Sharkoon Light 2 S'den daha iyi. Light 2 200'ün sensörü çok daha iyi, bal peteği kısmı da değiştirilebiliyordu sanırsam. Makro yapabilirsiniz, uygulaması var lakin ne kadar detaylı yapılabilir onu bilmiyorum. 8 tuş konusunda ise Light 2 S'in sağ tarafında ekstradan 2 buton bulunuyor. Normalde birçok farenin sol kısmında bulunur bu butonlar, Light 2 S'de iki tarafta da var. Açıkçası çok bir eksikliğini hissetmezsiniz hatta benim için kötü çünkü kavramayı bozacağını düşünüyorum.

Selamlar, Light 2 200, Sharkoon Light 2 S'den daha iyi. Light 2 200'ün sensörü çok daha iyi, bal peteği kısmı da değiştirilebiliyordu sanırsam. Makro yapabilirsiniz, uygulaması var lakin ne kadar detaylı yapılabilir onu bilmiyorum. 8 tuş konusunda ise Light 2 S'in sağ tarafında ekstradan 2 buton bulunuyor. Normalde birçok farenin sol kısmında bulunur bu butonlar, Light 2 S'de iki tarafta da var. Açıkçası çok bir eksikliğini hissetmezsiniz hatta benim için kötü çünkü kavramayı bozacağını düşünüyorum.
Light 2 200 indirimden çıkmış malesef. MS814 alacağım sanırsam.

Light 2 200 indirimden çıkmış malesef. MS814 alacağım sanırsam.
Hocam o halde Light 2 200S çok daha iyi bir tercih olacaktır. MS814'den gene iyi oluyor Sharkoon. Sensör olarak, Skatez olarak daha iyi gördüm ben.

Light 2-s dediniz sanırsam. Light 2-s'in sensörü daha iyimiş ama maalesef o delikler sıkıntı çıkarır bana.
Delikli yapıyı herkes sevmeyebilir tabii, MS814 kötü bir fare değil hayırlı olsun.

Sevmemekle alakalı değil aslında. İçine bir şey kaçarsa sıkıntı olur.
Benim içinde öyle geçerli aslında, genellikle bilgisayar başında olduğumdan dolayı öğünlerimi yemek de bilgisayar başında geçiyor. Kırıntılı şeyler kaçarsa sıkıntı olur.

Geri
Yukarı