Sharkoon nasıl bir marka?

xearhtain

Kilopat
Yer
Bunker
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Merhaba, imzada bulunan sistemi topladım 2 gün önce. Herşeyim çok stabil ve sorunsuz. Ancak güç kaynağını indirimde aldım hızlı bir araştırma yaparak. Genel olarak Sharkoon hakkında yorumlar iyi ama nedense bu markaya bir ısınamadım. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Daha önce kullanıp sorun yaşayan var mı? İlk kez bu markayı kullanıyorum.

Ben de yaklaşık 1 ay önce Gold Zero 650W modelini aldım. Gayet memnunum. Eski güç kaynağım çok ses yapıyormuş bunu fark ettim. Sıfır RPM özelliği sayesinde normal kullanımda gayet sessiz.

Ekran kartı ve RAM'lerime ciddi oranda bir overclock yaptım. Herhangi bir stabilite sorunu yaşamadım. Gayet iyi besliyor. Ben çok memnunum bu markadan.

Kimisi iyi diyor kimisi kötü. Kötü diyenlerin çoğu alıp kullanmadan kötü diyor :) bende yeni Sharkoon PSU aldım şimdilik memnunum. Almadan önce yabancı siteler dahil bayağı araştırdım ve okuduklarıma tatmin olduğum için aldım.

3 aydır kullanıyorum, ses konusunda beni hiç üzmedi, aşırı sessiz. Kalite olarak çok olağanüstü olmayabilir fakat 300 TL bandında, bu dolar kuruyla alınabilecek en iyi PSU’lardan birisi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı