Sharkoon RGB Flow kasa alınır mı?

Corsair VS yerine Tauro daha iyi olabilir. M Plus modelinin kapasitörleri biraz daha iyi ve daha verimli, üstelik daha yüksek kapasiteli. Modüler bir PSU olduğunun da altını çizmek gerekli. Elektrik altyapınız iyi değilse WPC Gold Zero önermiyorum çünkü koruma eksiklikleri var. Pandora kasanın RGB fanları yok ama Unibody tasarımı var (Yeni Mac Pro'yu andırıyor.), malzeme kalitesi yüksek. Ön tarafta ufak bir ekrana sahip olduğunu da hatırlatayım.

Sharkoon rgb flowdan bende aldim. Yeni aldığım kasam için fan arıyorum. Fakat piyasadaki fanlar çok çeşitli oldugun karar veremiyorum. Ayrica hangi ozelligi olmali, sirkülasyonlumu sirkülasyonsuzmu, olmali üfleme gücü kaç ve ne kadar olmalı, alınacak fanlar RGB'mi olmalı yoksa normal mi, ve hepsinden önemlisi sessiz çalışmalı.

Sharkoon rgb flowdan bende aldim. Yeni aldığım kasam için fan arıyorum. Fakat piyasadaki fanlar çok çeşitli oldugun karar veremiyorum. Ayrica hangi ozelligi olmali, sirkülasyonlumu sirkülasyonsuzmu, olmali üfleme gücü kaç ve ne kadar olmalı, alınacak fanlar RGB'mi olmalı yoksa normal mi, ve hepsinden önemlisi sessiz çalışmalı.
Aldınız mı hocam fanları?

Hocam fanı alınca buraya yazar mısın, aynı kasadan aldım ve fan önerisine açığım.

Geri
Yukarı