Sharkoon TG5 RGB Kasa Alınır mı?

hocam, soğutması iyi olabilir de çok ses gelmiyor mu? Videodan gözlemlediğim kadarıyla konuşuyorum. Bende bu kasayı almayı düşünüyorum, bu kasanın artıları ve eksileri nelerdir?
Orijinal fanları sessiz. sonradan taktığım RGB fanlar biraz sesli çalışıyor ama benim için sorun değil. Kendimce bir eksisini göremedim.

Cevap verdiğiniz için teşekkürler, ekran kartı ve işlemci sıcaklık değerleri normal mi? Son sorum da fanların hızı ayarlanabiliyor mu? (Anakart veya kendi yazılımı üzerinden)

Ekran kartına bakmadım hiç. İşlemci oyunlarda 55 dereceyi geçmiyor. Orijinal fanları molex bağlantı. Benim taktığım fanlarda kumanda dan hız ayarı yapılıyor.

Biraz geç oldu ama. Tavsiye ederim fanlarla beraber soğutması performansı müthiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüntü güzel. Soğutmada da sıkıntı yoksa alınabilir gibi duruyor. Fanların yönü nasıl? Öndeki 3 fan içeri üflüyor sanırım diğer üstteki 2 fan ve arkadaki fanla birlikte egsoz mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı