Sharkoon Silentstorm Cool Zero 750W 80+ Gold alınır mı?

417496

Hectopat
Kolay gelsin bana sessiz ve modüler bir fan lazım. Biraz da ucuz tabii. Bunu önerir misiniz? Sesten şikayetçiyim. Ses olmasın güvenilir marka olsun yeterli. Bütçem de maksimum 1200 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zero RPM modu var, düşük yüklerde ses yapmaz yani.

Güvenilir bir ünite, alınır.

Aldım kullanıyorum memnunum. Tier a sınıfında sonlarda yer alıyor.
Bazı arkadaşlar korumalarının eksik olduğunu söylüyor bu yüzden alıp almamak size kalmış.

Bazı arkadaşlar korumalarının eksik olduğunu söylüyor bu yüzden alıp almamak size kalmış.
Yapacak bir şey yok fazla bütçe olsa başka bakardık ama bu fiyat bandında bu hoşuma gitti. Danışayım dedim. Ne zamandır kullanıyorsunuz?

B hocam.

HighPower GD'de olabilir.

B hocam.

High Power Gd'de olabilir.

Güncellenmiş mi liste mayıs ayında almıştım ben o zaman a sınıfının en son sıralarında yer alıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Güncellenmiş mi liste mayıs ayında almıştım ben o zaman a sınıfının en son sıralarında yer alıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
A sınıfı baya pahalı B sınıfında uygun ürünler var, HighPower GD, Sharkoon CZ gibi. O yüzden B'ye çekilmiş olabilir. Özellikle modüler olması çok iyi.

Yapacak bir şey yok fazla bütçe olsa başka bakardık ama bu fiyat bandında bu hoşuma gitti. Danışayım dedim. Ne zamandır kullanıyorsunuz?

2-3 hafta kadar olacak, ses konusunda hiç şikayetim yok üzerinde Zero RPM için açma kapatma tuşu bulunmakta, sistem testlerimde yük altında veya başka bir durumda şimdilik bir sıkıntı çıkarmadı fiyatı göz önünde bulunduracak olursak bence gayet iyi.

B hocam.

HighPower GD'de olabilir.

Oradaki B düz Cool Zero olmalı, bu listede A'nın Low Priority sınıfında.

Yeni konular

Geri
Yukarı