Sharkoon SPH650 V2 PSU alınır mı?

Screenshot_78.png

Forumda hali hazırda bununla ilgili bir sürü konu var. Önce bunları inceleseniz güzel olurdu.
Sorunuza gelince, güzel bir psu. Sorun çıkaracağını sanmıyorum

Aynısını kullanıyorum. Sessizlik istiyorsan kesinlikle öneririm. Arada sırada fan dönüyor mu acaba diye bakıyorum. :D İşlemci+ekran kartı stres testini aynı anda açmama rağmen fan devri artmadı. O koruma olaylarına gelirsek, fanı zaten iyi hava üflüyor, ısınma koruması gereksiz kaçardı bana zaten. Fan sesi hakkında bir bilgim yok ama Gigabyte'nin 650W'luk versiyonuna bakabilirsin.

Aynısını kullanıyorum. Sessizlik istiyorsan kesinlikle öneririm. Arada sırada fan dönüyor mu acaba diye bakıyorum. :D işlemci+ekran kartı stres testini aynı anda açmama rağmen fan devri artmadı. O koruma olaylarına gelirsek, fanı zaten iyi hava üflüyor, ısınma koruması gereksiz kaçardı bana zaten. Fan sesi hakkında bir bilgim yok ama Gigabyte'nin 650W'luk versiyonuna bakabilirsin.

O koruma dedikleri ısınma koruması mı hocam? Emin misiniz? Belki dayanıklılık koruması da olabilir.

ısınma koruması gereksiz kaçardı bana zaten.
Tek koruma; ısı hakkında olmuyor ne yazık ki. Binbir türlü koruma var.

Fiyat uygun, model iyi. Bütçeniz artar ise P650B alınız Bronz sertifikası ve gerekli korumalar, kalite anlamında çok iyidir. Korumalar olmaz ise elektrik kaçağı, yüksek voltaj gibi sorunlar ile karşılaşınca sisteminizi çöpe atar gidersiniz ama bu modelde o korumaların tam olarak olmadığını düşünmüyorum.

Gold Zero modelinde de korumalar eksik olduğu yazılıp-çiziliyor. Sizin bütçeniz nedir? Sisteminiz nedir?

O koruma dedikleri ısınma koruması mı hocam? Emin misiniz? Belki dayanıklılık koruması da olabilir.
Eminim, yüksek voltaj, düşük voltaj ve ısı koruması yok diye biliyorum. Ben çok elektrik kesilen bir yerde oturuyorum. Defalarca elektrik kesildi ancak hiçbir şey olmadı. Daha alalı 2-3 ay oldu, şimdilik bir sıkıntısını görmedim. Dediğim gibi sesten aşırı nefret eden biriysen almanı öneririm. Ben nefret ediyorum hatta bu yüzden Ryzen 3 1200'e Wraith Prism taktım yükte 900RPM 38 dereceyi geçmiyor. Bir de ekran kartı sesini halletsem tam olacak. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı