Sharkoon TG4 kasa fanları tek tek bozuluyor

ajhi

Hectopat
İtopya'dan DA-G2 sistem almıştım ön paneldeki fanlardan biri bozuldu zamanla ikincisi ve şimdide egsoz fanı arızalandı. Şuan kasada bulunan 4 fandan 3 tanesi arızalı kalite akıyor resmen.

Garantiye nasıl göndermeliyim ekran kartını çıkartıp mı yoksa hiçbir parçayı ellemeden komple kasa olarak mı ?

@SharkoonTürkiye
Uygun fiyatlı 120mm 4 adet fan öneriniz var mı fanları gönderince ihtiyacım olacak 4 veya 2 adet fan minimum
Bozuk fanları gönderin bence. Neden komple sistemi göndereceksiniz?
İlk fan bozuldugunda itopya ya bende bunu soyledim ancak kasayi istiyorlar illede. Sikayetvar da dolu insan var 30 gun oldu garantiden bilgi bile alamiyorum diyen gondermek istemiyorum o yuzden kasayi

Son düzenleme:
5 ay olmuştur benimde
İlk olarak ön panelde en altta olan fan arızalandı ilk bilgisayarı açışımda çok yavaş dönüyor (pervane kanatlarını görebileceğim hızda) ve hırrr-hırrr diye ses yapmaya başladı ilk başlarda ön kapağı aralayıp elimle fanı 1-2 tur çevirip bilgisayari açtığımda düzelmiş oluyordu ve tekrar bilgisayarı açana kadar herhangi bir sorun olmuyordu bir süre sonra artık bu işlem işe yaramamaya başladı ve o fanı iptal etmek zorunda kaldım. Yaklaşık 2 haftadır ön panelden 2. fanda da aynı sorun var fakat hala elimle 1-2 tur çevirip başlattığımda çalışıyor.

Bugün egsoz fanıda AYNI şekilde bozulunca artık bıkkınlık geldi itopya da komple kasayı istiyor ben 30 gün neden beklemek zorundayım yani 1 değil 2 değil 3 fanda aynı arıza gerçekleşti.

Gerekli evrak fatura ve fanları size gönderiyim değişim veya arıza onarımi siz gerçekleştirin olmaz mı
@SharkoonTürkiye

Son düzenleme:
5 ay olmuştur benimde
İlk olarak ön panelde en altta olan fan arızalandı ilk bilgisayarı açışımda çok yavaş dönüyor (pervane kanatlarını görebileceğim hızda) ve hırrr-hırrr diye ses yapmaya başladı ilk başlarda ön kapağı aralayıp elimle fanı 1-2 tur çevirip bilgisayari açtığımda düzelmiş oluyordu ve tekrar bilgisayarı açana kadar herhangi bir sorun olmuyordu bir süre sonra artık bu işlem işe yaramamaya başladı ve o fanı iptal etmek zorunda kaldım. Yaklaşık 2 haftadır ön panelden 2. fanda da aynı sorun var fakat hala elimle 1-2 tur çevirip başlattığımda çalışıyor.

Bugün egsoz fanıda AYNI şekilde bozulunca artık bıkkınlık geldi itopya da komple kasayı istiyor ben 30 gün neden beklemek zorundayım yani 1 değil 2 değil 3 fanda aynı arıza gerçekleşti.

Gerekli evrak fatura ve fanları size gönderiyim değişim veya arıza onarımi siz gerçekleştirin olmaz mı
@SharkoonTürkiye

Merhaba,
Türkiye'de herhangi bir mağazamız olmadığı için, ürün iade-değiştirme gibi sorumluluk distribütörümüze aittir. Onlar da aldığınız yerle görüşmenizi talep edeceklerdir.
Gerekli fatura bilgilerini aldığınız yere ilettikten sonra, üründeki hatayı düzeltip ya da soruna bağlı olarak yeni ürün değişimi yaparak arıza onarımını gerçekleştireceklerdir.
Komple kasayı istemelerinin nedeni belki yeni kasa gönderimi ihtimali olabileceği içindir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı