Sharkoon TG4 Kasadaki Sıcaklık Sorunu

nazifturgut

Kilopat
Daha fazla  
Sharkoon TG4 kasa kullanmaktayım her gün nereden aldım bu kasayı dedirtiyor. Bu kasanın ısınma sorununu nasıl çözebilirim üst tarafı falan mı delsem maktapla öndeki camı sökeceksem nasıl sökebilirim? Bu konuda daha önde çözüme ulaşmış arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
140 MM RPM'si yüksek hava geçirgenliği yüksek fanlarla değiştirin düzelir.
Arctic P14, Be-Quiet Pure Wings 2, Be-Quiet Silent Wings 3, Noctua 140 MM modellerine bakabilirsiniz.

Ana kartın üzerindeki girişine göre 3 pin ya da 4 pinlidr fanlar. Sizinki hangisiyse bakın ona göre alın.
Ölçün 140 MM uyması gerek. Uymazsa hava geçirgenliği yüksek olan yukarıda dediğim modellerin 120 MM olanını alın.

Kasa seçimi çok önemli, bana da mesh panel bir kasa lazım. Ön paneli rgb şekil yapacağız diye kasaların içi fırın gibi oluyor. Buzdolabı diye tabir edilen kasa önerisi verebilecek arkadaş varsa memnun olurum.

Kasa seçimi çok önemli, bana da mesh panel bir kasa lazım. Ön paneli rgb şekil yapacağız diye kasaların içi fırın gibi oluyor. Buzdolabı diye tabir edilen kasa önerisi verebilecek arkadaş varsa memnun olurum.
GameTech Colder Mesh Panel 4x120 mm Fanlı Oyuncu Bilgisayar Kasası bu kasa ucuz gibi nasıl acaba bir fikriniz var mı bu konuda full mesh panel

@nazifturgut Kasa fena değil sadece 4 RGB nerdeyse kasanın fiyatı kadar :) 300 TL iyi araştırmak lazım ben de arıyorum.
Bulabilirsen iyi bir kasa banada öner valla değiştiricem bu kasayı son çare bi ön tarafı kendim bi mesh panel yapmayı denicem şuan kullandığım kasayı inşallah olur bakalım araştırıyorum hala😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı