Sharkoon TG6 sıvı soğutma takmak

• Konuyu başlatan Eddel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 520

Eddel

Femtopat
Daha fazla  
Merhababalar, Sharkoon TG6 Kasa'nın üst kısmına radyatör takan var mı acaba? Kasa ön taraf için 360 mm ye kadar radyatör desteği veriyor ama ben üst kısma takmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Merhababalar, Sharkoon TG6 Kasa'nın üst kısmına radyatör takan var mı acaba? Kasa ön taraf için 360 mm ye kadar radyatör desteği veriyor ama ben üst kısma takmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Üst tarafın 360mm sıvı soğutma desteği var takma konusunda yotutube da envayi çesit video var destek alabilirsiniz gözünüzde büyütmeyin montajı kolaydır.

TG6'nın üst kısmına 240mm radyatör montajı yapabildim rahatlıkla (Silverstone Pf240). Teknik olarak 360mm radyatör de destekliyor üst kısım ancak kasa ön panelinin kabloları ile CPU kablosu engel olabilir diye düşündüm kendi radyatörümü gördükten sonra. Bence 360mm kullanacaksanız bu kasa ile ön panelin kullanılması daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı