Sharkoon WPM 650W+ alınır mı?

High Power yurt dışında fazla bilinen bir model olmadığı için çok tavsiye edilmez fakat bizim ülkemizde çok yaygın ve sirtec üretimi. Hem performance gd 600W hem de element br 750W modellerini kullandım herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Sadece performance Gd'de bir süre sonra coil whine problemi başladı, o linkteki modelin 600W olanı.

Bir de şöyle bir dezavantajı var, ithalatçısı akortek isimli firma yani Teknobiyotik. Ben ürünü DFS Bilgisayar'dan satın almıştım. Coil whine için garantiye göndermek istedim. Akortek ile iletişime geçtim nereden satın aldıysanız oraya gönderin dediler, DFS bilgisayar ile iletişime geçtim kargo ücretini siz karşılarsınız dediler. Kutusuna kaldırdım duruyor öyle.

Detaylarına çok hakim değilim hocam dışarıdan bakınca bana Sharkoon iyi gibi gelmişti ama High Power önerilince almak istedim fakat satıcı problemi var gibi onda da.

Detaylarına çok hakim değilim hocam dışarıdan bakınca bana Sharkoon iyi gibi gelmişti ama High Power önerilince almak istedim fakat satıcı problemi var gibi onda da.
Maksimum bütçe ne kadar?

Siz bilirsiniz ille de satıcıyla alakalı problem yaşayacaksınız diye bir şey yok. Almışken kaliteli ve modern iç yapıya sahip bir model almak uzun ömürlülük açısından sizin için daha iyi olur.

Geri
Yukarı