Sharkoon WPM Gold Zero 650W vs CoolZero

Bütçe
700
Makaleler
16
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Yazılım
RAM
3000 Mhz 8x2
İşlemci
1600 AF OC
Merhaba,

PSU ihtiyacım var normalde HighPower GD alacaktım ancak gözüme CoolZero kestirmiştim 1-2 ay önce şimdi de haliyle fiyatlar uçuşa geçmiş.

Arada çok fazla fark var mıdır?

@Sir Benjamin
@kino

Bütçe 700 bu arada.
Kabloların siyah olması şart.

Şu anda kullandığım PSU: FSP 600W AHBC

Son düzenleme:
Bende 650W kullanıyordum sisteme soğutma amaçlı fan ekledim PSU yetmedi ileriye dönük soğutma iyi olmasını istiyor iseniz tavsiyem 750 veya üstü bir PSU almanız yine de sizin bileceğiniz iş 2 kere para vermeyin derim benim gibi :))

Bende 650W kullanıyordum sisteme soğutma amaçlı fan ekledim PSU yetmedi ileriye dönük soğutma iyi olmasını istiyor iseniz tavsiyem 750 veya üstü bir PSU almanız yine de sizin bileceğiniz iş 2 kere para vermeyin derim benim gibi :))
750W ne hocam, 3090 ile kullanmayacağız ki sistemi. :) 650 yeterli olur, bu bütçede 750 olacağını sanmıyorum.
700 civarına şunu yapıştır;
Bütçe artarsa Cool Zero çok daha iyi tabii.
Bu da iyi gibi hocam, WPM ile farkı nedir?

750W ne hocam, 3090 ile kullanmayacağız ki sistemi. :) 650 yeterli olur, bu bütçede 750 olacağını sanmıyorum.

Bu da iyi gibi hocam, wpm ile farkı nedir?

Elbette ki size kalmış bir şey.
3300X işlemci.
1660 Super ekran kartı.
8x2 3200 RAM.
M.2 SSD.
5 adet 12 cm.
3 adet 9cm de.
650W yetmedi bilgilendirmek istedim.

Elbette ki size kalmış bir şey.
3300X işlemci.
1660 Super ekran kartı.
8x2 3200 RAM.
M.2 SSD.
5 adet 12 cm.
3 adet 9cm de.
650W yetmedi bilgilendirmek istedim.
Hocam fanları azaltın, fanların o kadarda sıcaklığa etkisi yoktur. Daha çok hava sirkülasyonu oluşturmaya bakın derim. Normalde bu sisteme 500W bile fazla gelir.
Kablolar zaten slim formda. Takmayacağın bir kaç SATA kablosu için fiyat farkına değmez.
Hangisi için konuştunuz hocam?

Hocam fanları azaltın, fanların o kadar da sıcaklığa etkisi yoktur. Daha çok hava sirkülasyonu oluşturmaya bakın derim.

Hangisi için konuştunuz hocam?

Şu an 1 adet çalışmıyor PSU yetersiz olduğu için
2'si ön panelde 12Cm'nin.
3 adet egzoz fanı olarak 1 arka 2 üst tarafa koymuştum ve CPU de kule tipi 3x9cm fan var
Şu an böyle kullanıyorum sizce daha iyi nasıl yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı