Sharpen | R5 5500 sistemde anakart ve işlemci yükseltilmeli mi?

Bütçe
6000

ardolospack

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, linkte bulunan sistemi satın aldım,
Yükseltme seçeneklerinde R5 5600 yoktu ve anakart üst seviye bir anakart koydukları için 2500 lira veriyor yuksektemedim, CoD MW2 RDR2 gibl oyunlar Ultra'da oynamak istiyorum. Sizce anakarti ve işlemciyi yükseltmeye gerek var mı? Alırsam anakart 550 serisi olacak ve şu an Trendyol'da ikisi için 5500 lira ödemem gerekiyor, sistemin yetersiz darboğaz vs olacağı yer yoksa değiştirmek istemiyorum, yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-06-00-34-51-472_com.incehesap.web.web2.jpg
    Screenshot_2023-03-06-00-34-51-472_com.incehesap.web.web2.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 15
Sistemin siparişini iptal edip 18000'e daha iyi şeyler alsanız daha mantıklı olur. Eğer sistem elinizdeyse de

İşlemciyi şimdilik ellemeye gerek yok.

Sistemin siparişini iptal edip 18000'e daha iyi şeyler alsanız daha mantıklı olur. Eğer sistem elinizdeyse de

İşlemciyi şimdilik ellemeye gerek yok.
Teşekkür ederim yanıtladığıiz için, Malesef kargolandi şuan, anakart sistemimi etkiler mi? Yoksa acele edip hemen bı anakart sipariş vermelimiyim?

Hocam birincisi neden almadan önce konuyu açmadınız? ikincisi bu saatte kargolanması imkansız.
Gaming gecesi indirimde aldım, şuan iptal seçeneği yok kargo derken belirli bi asamaya gelindi paketlendi ürünler, yükseltme seçeneklerinde olması gereken yükseltmeler gaming gecesinde yoktu, 12 bin TL ye uygun gorup aldım yinede uyumsuz parça varsa değiştirip kullanmak istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı