ShenzhenAudio'dan alışveriş yapılır mı?

Çok güzel bir model çoğu kişi kullanıyor lakin benim bütçemi aşıyor. Acaba rica etsem $400'a kadar bir öneriniz olabilir mi? Amacım oyun oynamak ve müzik dinleyip rahatlamak istiyorum. Thıeaudıo hype 4 önerdiler ama 2 ay beklemem gerekiyormuş, beklememi önerir misiniz veya bana bir yol gösterebilirseniz inanın çok sevinirim 1 haftadır uykusuz bir şekilde bu konu üzerinde duruyorum ve halen çözümleyebilmiş değilim.
Şahsen, o fiyat bandında MK III'e en yakın IEM'in Hype 4 olduğunu düşünüyorum, bu yüzden 2 ay kadar beklemenin değebileceğine inanıyorum. Hatta, ben MK III aldığım dönemde, Hype 4 piyasada olsaydı, MK III yerine onu tercih ederdim; çünkü ses karakterleri benzer ve bir değer vermek gerekirse.Hype 4, MK III'ün %90'ı kadar performans sağlıyor; fiyat performans açısından çok daha iyi bir model.

Şahsen, o fiyat bandında mk III'e en yakın IEM'in hype 4 olduğunu düşünüyorum, bu yüzden 2 ay kadar beklemenin değebileceğine inanıyorum. Hatta, ben mk III aldığım dönemde, hype 4 piyasada olsaydı, mk III yerine onu tercih ederdim; çünkü ses karakterleri benzer ve bir değer vermek gerekirse. Hype 4, mk III'ün %90'ı kadar performans sağlıyor; fiyat performans açısından çok daha iyi bir model.

Truthear Zero kullanıyorum 15 gündür çok fazla bilgim de yok IEM dünyası hakkında lakin çok hoşuma gitti müzik dinlemesi daha keyifli gelmeye başladı ve araştırmaya koyuldum. Peki sizce birden böyle bir değişim yaşamak mantıklı mı, aradaki fark yüzümde bir değişim yaratacak mıdır? Asıl amacım oyunlarda ses kasıp konforlu bir şekilde oyunumu oynamak ve sonrasında müziğimi açıp keyif almak istiyorum.

Truthear Zero kullanıyorum 15 gündür çok fazla bilgim de yok IEM dünyası hakkında lakin çok hoşuma gitti müzik dinlemesi daha keyifli gelmeye başladı ve araştırmaya koyuldum. Peki sizce birden böyle bir değişim yaşamak mantıklı mı, aradaki fark yüzümde bir değişim yaratacak mıdır? Asıl amacım oyunlarda ses kasıp konforlu bir şekilde oyunumu oynamak ve sonrasında müziğimi açıp keyif almak istiyorum.

Bu kadar uçmanı kesinlikle önermem. Evet, Hype 4 alırsan müzik dinlemekten çok daha fazla keyif alacağına eminim, ama bu iş sadece kulaklıkla bitmiyor. Dinlediğin müzik ve onu dinlediğin platformda önemli. Tabii, bu tarz bir kulaklık alacak olursan, gidip bilgisayar anakartına bağlamak kulaklıktan yeterince verim alamamana yol açacak. Yani, işin özü, eğer pahalı ürünlere geçiş yaparsan, değiştirmen gereken birçok şey olur. Şimdilik Zero'dan keyif almaya bak. Eğer biraz daha iyi şeyler almak istiyorsan, Nova veya Simgot EM6L'i düşünebilirsin.

Geri
Yukarı