Kitap Sherlock Holmes bütün hikayeleri ciltli kitap 24 TL!

Amazonun bu kitap işini bazen zararına yaptığını düşünüyorum 2 TL ye bile mükemmel kitaplar bulunabiliyor. (Modern Klasikler vs.)

Kargo Ücreti dahi 2 TL den fazla tutuyor aklım ermiyo
Hocam Profil fotoğrafınızı atabilir misiniz? Size zahmet

Sarar mı bilmiyorum fakat sudan ucuz olduğu için alacağım.
Teşekkürler @Esperoja

Kitaptan soğumak istemiyorsanız REN yayın evinden uzak durun. Değil 24 liraya 1 liraya verse bile alınmaz.

Daha önce hiç Sherlock Holmes kitabı okumadım bunu okusam bir sorun olmaz değil mi anlamamda falan? Bir de normalde toplam kaç kitap var?

Daha önce hiç Sherlock Holmes kitabı okumadım bunu okusam bir sorun olmaz değil mi anlamamda falan? Bir de normalde toplam kaç kitap var?
Roman değil, hikaye kitabı bu. Belli sayfalarda belli hikayeler var kitabı ortadan açıp rastgele gelen bir hikayenin 2 3 sayfa geriye gidip o hikayenin başından okusanız da anlam bozukluğu yaşamazsınız. Romanında sayfa sayfa okumanız lazım paylaştığım ürün hikayeleri.

Aynı kitabı bir hafta önce 20 TL'ye almıştım.

Kitaptan soğumak istemiyorsanız REN yayın evinden uzak durun. Değil 24 liraya 1 liraya verse bile alınmaz.
Siz ne öneriyorsunuz? Böyle yorum yapıp keşke nedeni ile yazsaydınız. Kötü yorumları mevcut bir ürün ancak genel ortalaması yüksek.

Siz ne öneriyorsunuz? Böyle yorum yapıp keşke nedeni ile yazsaydınız. Kötü yorumları mevcut bir ürün ancak genel ortalaması yüksek.
Hocam, kitabı Ren yayınevi basmıyor Lades isimli bir şirket üretiyor hakları ona ait REN Yayınevi sadece kitabı üretip satıyor. Anlam bozuklukları vs. olduğu söyleniyordu bu Ren yayınevlerinin yaptığı kitaplarda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…