Sherlock Holmes kitapları arasındaki fark nedir?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Sherlock Holmes kitapları arasındaki sayfa sayısının farklı olmasının sebebi nedir? Aynı kitap sadece kapakları ve yayıncıları farklı ama birinde 120 sayfa varsa diğerinde 140 bir başkasında 190 küsur sayfa var. Mesela Kızıl Dosya kitabını aldım, benim aldığım kitapta 120 sayfa var yazıyor başka bir sitede Kızıl Dosya kitabı farklı bir kapak ve yayıncıyla 190 küsur sayfa sayısına sahip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sherlock Holmes kitaplarında farklı yayın evlerinda ki kitaplarda hikayelerin yerleri farklı olabiliyor. Mesela orada 2.kitaptayken orada 3.kitapta olabilir ve bu hikaye uzunluğu sayfa sayısını etkili olabilir.

Bazen hikayeyi kısaltıyorlar. Bazen ise bir kitapta 2 veya 3 hikaye oluyor. En ucuzunu alın gitsin.
Siyah Beyaz Yayınları'nın kitaplarını aldım. Sherlock Holmesun Dönüşü, Baskerville’lerin Köpeği, Dörtlerin İmzası, Kızıl Dosya ve Korku Vadisi. Umarım eksik hikaye okumuyorumdur, fiyatları 5 TL olunca hemen alayım demiştim :D

Siyah Beyaz Yayınları'nın kitaplarını aldım. Sherlock Holmesun Dönüşü, Baskerville’lerin Köpeği, Dörtlerin İmzası, Kızıl Dosya ve Korku Vadisi. Umarım eksik hikaye okumuyorumdur, fiyatları 5 TL olunca hemen alayım demiştim :D
Yok hocam zaten onlar en iyileri Sherlock Holmes serisinin.

Geri
Yukarı