Sherlock Holmes: The Devil's Daughter fiyatı 18,5 TL'den 150 TL oldu

Lerpo343

Decapat
Daha fazla  
Konu başlığında da belirttiğim gibi 3 ay önce 18, 5TL olan oyunun fiyatı şimdi nasıl olur da 150 TL'ye çıkar. O zaman satın alamamıştım şu an satın almak istedim ama fiyatı görünce şok oldum. Daha uyguna nereden alabilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Konu başlığında da belirttiğim gibi 3 ay önce 18, 5TL olan oyunun fiyatı şimdi nasıl olur da 150 TL'ye çıkar. O zaman satın alamamıştım şu an satın almak istedim ama fiyatı görünce şok oldum. Daha uyguna nereden alabilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
CD Key satan sitelere bakabilirsin. Dolar kurundan dolayı oynamıştır veya indirim bitmiştir.

CD key satan sitelere bakabilirsin. Dolar kurundan dolayı oynamıştır veya indirim bitmiştir.

İndirimsiz normal fiyatı o civardaydı indirimle 1,85 e falan da görmüştüm ama tam kapanmada olduğumuz için hesaba para yükleme yapamadığım için alamamıştım. CD key satan Instagram hesapları ve sitelere güvenmiyorum açıkçası.

Fiyatı nasıl bu kadar yükseldi ben de bilmiyorum. Ama buradan oyunu 10 TL'ye güvenlice alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı