Çözüldü SHGM onaylı sağlık raporunda sağlıktan geçilemezse ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KenanBulutE

Hectopat
Ben kendimi denemek için shgm onaylı sağlık raporuna başvuracağım da aklıma bir soru takıldı. Eğer ben bu raporu alamazsam daha doğrusu sağlıktan geçemezsem tekrar başvurma imkanım olacak mı? Tekrar testlere girme imkanım olacak mı? Yoksa direk pilotluk yoluna çizgi mi çekerler?

@painkiller hocam kusura bakmayın etiketliyorum gene. Siz bu konular hakkında bilgili birisiniz, eğer bu konu hakkında bir bilginiz var ise bana yardımcı olursanız çok sevinirim hocam.

Çözüm
Hayır sadece rapor alamamış olacaksın. Tekrar başvurabilirsin tabi ki. Aynı hastane veya başka yetkili bir hastaneye.

Tabi ki etiketleyebilirsin. Bilgim yettiğince aktarmaya çalışırım her zaman;)
Hayır sadece rapor alamamış olacaksın. Tekrar başvurabilirsin tabi ki. Aynı hastane veya başka yetkili bir hastaneye.

Tabi ki etiketleyebilirsin. Bilgim yettiğince aktarmaya çalışırım her zaman;)

Çözüm
Hayır sadece rapor alamamış olacaksın. Tekrar başvurabilirsin tabii ki. Aynı hastane veya başka yetkili bir hastaneye.

Tabii ki etiketleyebilirsin. Bilgim yettiğince aktarmaya çalışırım her zaman;)

Teşekkür ederim hocam, bilgi alabileceğim kimse yok tabii hastaneyi aramak dışında 😄

3-4 SHGM sağlık konusu açtım hepsine de sizi etiketledim ve cevabı aldım 😄 tekrardan teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı