Shiba coin nereden alınır?

Binance de yok zaten. Sadece pancakeswaptan alınıyor sadece. Nasıl alınacağını çözmeye çalışıyorum ben de.
Trust wallet üzerinden pancakeswapten alınıyor olması lazım o zaman. Ben yarın trust wallet üzerinden bonfire token alıcam. Onunda geleceği iyi deniliyor. Yanına biraz da bu pixl de alsam mı acaba?

Trust wallet üzerinden pancakeswapten alınıyor olması lazım o zaman. Ben yarın Trust wallet üzerinden bonfire token alacağım. Onunda geleceği iyi deniliyor. Yanına biraz da bu pixl de alsam mı acaba?

Trust wallet e Binance ve paribudan coin aktarımı var mı? Bir de alt limit nedir alım satım yaparken? İsterseniz sizi üzmeyecek seviye de alablirsiniz pixl. Ytd.

Trust wallet e Binance ve paribudan coin aktarımı var mı? Bir de alt limit nedir alım satım yaparken? İsterseniz sizi üzmeyecek seviye de alablirsiniz pixl. Ytd.
Tabii binance'in kendi oluşumu zaten trust wallet. Bnb aktarımı yapıp trust wallet'te o bnbleri bsc'ye çeviriyorsunuz(binance smart chain). Onlarla da pancakeswap üzerinden işte bu daha hiç bir yerde listelenmemiş olan coinleri alabiliyoruz.

Daha önce hiç denemedim ilk defa yarın alıcam bende. Alt limit var mı görücem :D

Binance TR'de yok diye biliyorum.
Globali kulllanıyorum.
Tabii Binance'in kendi oluşumu zaten Trust wallet. Bnb aktarımı yapıp Trust Wallet'te o bnbleri Bsc'ye çeviriyorsunuz(Binance Smart chain). Onlarla da pancakeswap üzerinden işte bu daha hiçbir yerde listelenmemiş olan coinleri alabiliyoruz.

Daha önce hiç denemedim ilk defa yarın alacağım bende. Alt limit var mı göreceğim :D

Direk Binance'den pancakeswap a bnb göndrersek onla da pixl alsak olmuyor mu? Bu arada deneyince bana da bildirirseniz sevinirim alt limiti.

Ben pancakeswap'a trust wallet üzerinden bağlanmaya çalıştığımda "No provider found" diyor nasıl çözebilirim onu şimdiden almak istiyorum nedense.

Ben pancakeswap'a Trust wallet üzerinden bağlanmaya çalıştığımda "no provider found" diyor nasıl çözebilirim onu şimdiden almak istiyorum nedense.

Hocam ben de tam olarak bilmiyorum adresi yanlış kopyalamış olabilirsiniz ya da ağ yanlış olabilir. Shiba almak istiyorsanız Binance'de bulunmakta.

Globali kulllanıyorum.

Direk Binance'den pancakeswap a bnb göndrersek onla da pixl alsak olmuyor mu? Bu arada deneyince bana da bildirirseniz sevinirim alt limiti.
Bnb olmuyor binance smart chain'e çevirmek lazımmış o listelenmemiş coinleri alabilmek için. Bnb'yi sadece binance'dan trust wallet'e atmak için kullanıyoruz. Tamamdır yarın bakarım. Belki de alt limit yoktur veya azdır.
Ben pancakeswap'a trust wallet üzerinden bağlanmaya çalıştığımda "No provider found" diyor nasıl çözebilirim onu şimdiden almak istiyorum nedense.
Aynı sorunu bende yaşadım. Trust wallet'i seçmeden önce ilk başta WalletConnect var onu seçmen lazım. Bundan sonra trust wallet'i seçince oluyor.

Bnb olmuyor binance smart chain'e çevirmek lazımmış o listelenmemiş coinleri alabilmek için. Bnb'yi sadece binance'dan trust wallet'e atmak için kullanıyoruz. Tamamdır yarın bakarım. Belki de alt limit yoktur veya azdır.

Aynı sorunu bende yaşadım. Trust wallet'i seçmeden önce ilk başta WalletConnect var onu seçmen lazım. Bundan sonra trust wallet'i seçince oluyor.
Peki binance smart chain e nasıl çeviriyoruz?

Geri
Yukarı