Shiba nasıl alınır?

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Selamlar, 130 Liralık Shiba coin alacağım. Gate.io üzerinden almayı planladım, ancak Gate.io'ya Paribu'dan para aktarım yapamadım. TRX ağından yapmak istiyorum ancak Gate.io TRC20 ağını gösteriyor bana. Nasıl yaparım? Şimdiden çok teşekkürler.
@koltar hocam yardım eder misiniz?

Selamlar, Gate.io hesabına USDT göndererek işlem yapabilirsin. Binance Global kullanarak USDT işlemlerini ağ yoluyla Gate Borsasına atmalısın.

Gate. IO yatır( usdt ) kısmına tıkla trc 20 ağını seç oradaki ağı kopyala, paribuya gir usdt çek kısmına gir orada sana adres soracak kopyaladığın adresi yapıştır oraya ve trc 20 ağı ile çekim yap.

Hocam trx ile TRX-20'nin aynı olması lazım, gate. IO'dan TRC-20 adresini paribuya girip göndermek istediğiniz miktarı gönderebilirsiniz.
Not: Shiba güzel kazandırdı bana, fazla kuruşluk olduğu için orta vadeye atılabilir bence, ytd.

TRX ve TRC20 aynı diyenler vardı ama tam emin değilim.
Selamlar, Gate.io hesabına USDT göndererek işlem yapabilirsin. Binance Global kullanarak USDT işlemlerini ağ yoluyla Gate Borsasına atmalısın.
Gate. IO yatır( usdt ) kısmına tıkla trc 20 ağını seç oradaki ağı kopyala, paribuya gir usdt çek kısmına gir orada sana adres soracak kopyaladığın adresi yapıştır oraya ve trc 20 ağı ile çekim yap.
Hocam ben 130 liralık TRON aldım ve Gate.io'nun bana verdiği koda gönderdim. Yanlış mı yaptım? Dolarla falan mı gönderecektik?
Hocam trx ile TRX-20'nin aynı olması lazım, gate.io'dan TRC-20 adresini paribuya girip göndermek istediğiniz miktarı gönderebilirsiniz.

Gate. IO'da tron çek dediyseniz ve o ağa yolladıysanız sıkıntı yok.
Oh, tamam yanlış olmamış. Biraz gecikmeli gelmiş o yüzden korkmuştum.
Trx adlı coinin TRC-20 hesabına attıysanız sıkıntı yok. Ama yanlış bir işlem yaptıysanız paranıza veda edin.
1620562756620.png

Şimdi bunu satıp SHIB alacağım. Umarım kazandırır, Elon Musk'a güvendik.

Yeni konular

Geri
Yukarı