Shiba nasıl alınır?

Biliyorum merak etmeyin ama doge battı diyorsunuz ve neredeyse her coinden çok arttı, o yüzden boş yapmayın.
Niye bir coine battı demek zoruna gidiyor, balinası mısın, fan boy mu?
neredeyse her coinden çok arttı
Yani %500 yükselmesi batmadığının bir göstergesi mi? Bu coinin arzı sınırsız, yarın 1₺ olursa haber veririm.

Niye bir coine battı demek zoruna gidiyor, balinası mısın, fan boy mu?

Yani %500 yükselmesi batmadığının bir göstergesi mi? Bu coinin arzı sınırsız, yarın 1₺ olursa haber veririm.

Evet yükselmesi batmadığını gösteriyor, arzının sınırsız olduğunu biliyorum ama battı diyorsunuz ne oldu kazanamadığınıza mı yanıyorsunuz :D

Shiba'yı satın alabileceğiniz en yetkin ve iyi borsa olan gate. IO'yu burada detaylıca anlattım.
Arkadaşlar Binance shib Coin'i listeleyeceğini duyurdu, geç kalmadan koşup alsın isteyen. Yatırım tavsiyesi değildir. Erkenden gate. IO'dan almak isteyenler için referanslı kayıt linki, bu da haberin linki;

Listelese bile önceden var olan coinler ince bir artıştan sonra hacim yükselmesine rağmen düşüşe geçecektir, ve yine öyle oldu. Bu piyasa böyle işler aklınızda bulunsun.😉

Listelese bile önceden var olan coinler ince bir artıştan sonra hacim yükselmesine rağmen düşüşe geçecektir, ve yine öyle oldu. Bu piyasa böyle işler aklınızda bulunsun.😉

çok teşekkürler uyarı için, zaten girdiği an satmaya çalışmak lazım, ki öyle de yapıp %30 kârla çıktım. sütten ağzı yanan çok kişi gördüm.

Binance'ye gelmiş aldım 3 milyon tane Tether ile. 5-6 Yıl sonra umarım 20'li yaşlarımda beni güldürür.

Geri
Yukarı