Shopier kayıt olmadan alışveriş iadesi nasıl gerçekleşir?

Kapaxah.Yavuz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, ilk defa Shopier üzerinden alışveriş yaptım.
Aldığım ürünü pek beğenmediğim için iade etmek istiyorum.
Sipariş ederken de herhangi bir kayıt yapmadığım için nasıl iade edeceğim hakkımda fikrim yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba müşteri hizmetlilerini arayın hemen yardımcı oluyorlar bende kayıt olmadığım için tedirgindim fakat isim soyisim telefon numaramı vs verince hemen yardımcı oldular, aradıktan 4 gün sonra iadem gerçekleşmişti.

Merhaba müşteri hizmetlilerini arayın hemen yardımcı oluyorlar bende kayıt olmadığım için tedirgindim fakat isim soy isim telefon numaramı vs verince hemen yardımcı oldular, aradıktan 4 gün sonra iadem gerçekleşmişti.

Telefon numarası bulamadım da nereden edinebilirim acaba.

İade sağlanabilir aslında siz yine de müşteri hizmetlerini arayın.

Müsteri hizmetlerine ulaşamadan otomatik cevapla beni iadeye yönlendirdi SMS ile form geldi doldurdum ve iade oluşturdum satıcı WhatsApp'dan bana iade değil değişim yaparım dedi.
Bende değişim değil iade istiyorum dedim kabul etmedi. Şu anki iade formunu yolladığım için müşteri hizmetlerine bağlanmıyor iade formu hakkında otomatik ses bilgisi veriyor. Ne yapabilirim SMS'de 7 Mayısa kadar satıcı iade hakkında bir şey yapmazsa Shopier ilgilencek diyor ama beklemeli miyim?

Müsteri hizmetlerine ulaşamadan otomatik cevapla beni iadeye yönlendirdi SMS ile form geldi doldurdum ve iade oluşturdum satıcı WhatsApp'dan bana iade değil değişim yaparım dedi.
Bende değişim değil iade istiyorum dedim kabul etmedi. Şu anki iade formunu yolladığım için müşteri hizmetlerine bağlanmıyor iade formu hakkında otomatik ses bilgisi veriyor. Ne yapabilirim SMS'de 7 Mayısa kadar satıcı iade hakkında bir şey yapmazsa Shopier ilgilencek diyor ama beklemeli miyim?
Shopier bana ozaman 4 gün içinde satıcı iade yapmazsa konuyu biz ele alıp iadenizi otomatik biz sağlarız tarzında bir şey demişti ve 4 gün sonucunda iadem yapılmıştı Shopier tarafından ama ben müşteri hizmetlileri ile sesli bir şekilde telefonda konusmustum.

Yeni konular

Geri
Yukarı